Religijne - Boski nasz Pocieszycielu tekst piosenki - Teksciory.pl

Religijne: Boski nasz Pocieszycielu

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 625 Tłumaczenia: 0 Wideo: 25

Tekst piosenki

Religijne: Boski nasz Pocieszycielu

Boski nasz Pocieszycielu, W mrokach cierpień i niedoli Stwórco jasnych widnokręgów, Ukaż światła Bożej woli.Ref.: Wierzymy, że Twe działanie w świecie i w nas nie ustanie. (x2) 2. Duchu Prawdy, świat nie widząc Nie chce znać Cię, nie przyjmujeOtwórz umysł nasz i serce, Niech Cię pozna i miłuje. 3. Boski nasz Nauczycielu, Ciągle kształtuj nas na nowo, Ucz, że "duchem jest i życiem" Każde Chrystusowe słowo. 4. Boski Duchu, Świadku Pana,Na niepewnej życia fali, Wspieraj, byśmy swą postawą Jemu świadectwo dawali.5. Któryś jest rzecznikiem wiary Dawco łask, sprawiedliwości, Głoś niechybny sąd nad grzechem, I zwycięstwo głoś miłości. 6. Przyszłych spraw Oznajmicielu, Rozszerz nasze serca małe, Rzeczy przyszłe nam odkrywaj, Prowadź nas do prawdy całej. 7. Tyś Chrystusa chwały Znakiem, Udziel łaski i pomocy Do odkrycia Boga w świecie, Ojca, Syna zbawczej mocy.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Boski nasz Pocieszycielu

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Boski nasz Pocieszycielu

 

Skomentuj tekst

Religijne: Boski nasz Pocieszycielu

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Puca (ft. Paluch, Young Igi, Koldi) Chris Carson x DJ Soina
  „Bez pucki do lamusów Na gierki już za stary Z tych wysuszonych fusów Nie zrobisz dobrej kawy Mówi król P do usług Zadanie weszło w nawyk Przy mnie grono szajbusów Nachosy i kalmary Je, je, je ”
 • Sabotage Bebe Rexha
  „Why do i soabotage everything i love? It’s always beautiful until i fuck i up Tell myself i am safe and lonely With nobody else to break my heart Even though i know you’d never I am my own wors”
 • Wanted Enter
  „kiedyś tu każdy pluł mi pod nogi rzucały kłody mi całe bloki dzisiaj im robię nuty pod nogi nuty po której pękają podłogi a tym samym pękają dupy bo Enter podpala chałupy i czasem zrobię nutę do”
 • Przyjaciółka Anika Dąbrowska
  „długo czekałam na twój znak czy zadzwoni ten telefon chociaz raz długo dusiłam w sobie zal skoro ciebie nie ma sama pójdę w tan pamiętam tamtą noc gdy znikąd przyszła moc uliczny deszcz rozma”
 • Jak przestać kochać Jorrgus
  „kochanie czy pamietasz jak pierwszy raz spotkaliśmy sie właśnie w tym miejscu miałaś n sobie tę piękną chabrową sukienkę pamietasz? obiecaliśmy sobie wtedy ze nieważne co by się działo choćby kt”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Boski nasz Pocieszycielu - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Boski nasz Pocieszycielu - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.