Religijne: Bro

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 626 Tłumaczenia: 1 Wideo: 27

Tekst piosenki

Religijne: Bro

Ref. Broń nas, broń nas, Panie, Boże naszw ten czas, w ten czas trudnych wydarzeńi z nami idź, i ostoja bądź.Prosimy Cię, Ty razem z nami idź.1. Bo Ciebie nawet zachód słońca nie zasłonii wichry, które spokój morza zakłócają.Prędkość światła myśli Twoich nie dogoni,gdy w strugach zdarzeń często uciekają.2. Nie znajdzie Ciebie, kto nie szuka Twojej drogii nie zrozumie żaden umysł hardy.Więc nie bądź dla nas Panie Boże zbytnio srogi,ochroń nas Panie od pogardy.3. Wielkości Twojej góry nie przeniknąi błękit nieba wcale nie dosięgnie,więc nie bądź dla nas Panie Boże zbytnio srogi,gdy drogę grzech nam zabiegnie.4. Odwaga żadna z Twoją się nie zrównai strach miłości Twojej nie zagłuszy.Niech nas nie zwiedzie żadna pycha próżna,nam ból i krzywda zawsze serce wzruszy., broń nas, Panie, Boże nasz D h e Aw ten czas, w ten czas trudnych wydarzeń D A D Gi z nami idź, i ostoja bądź. D A7 G A7 DProsimy Cię, Ty razem z nami idź. D e1. Bo Ciebie nawet zachód słońca nie zasłoni G Di wichry, które spokój morza zakłócają. ePrędkość światła myśli Twoich nie dogoni, G A4 Agdy w strugach zdarzeń często uciekają.2. Nie znajdzie Ciebie, kto nie szuka Twojej drogii nie zrozumie żaden umysł hardy.Więc nie bądź dla nas Panie Boże zbytnio srogi,ochroń nas Panie od pogardy.3. Wielkości Twojej góry nie przeniknąi błękit nieba wcale nie dosięgnie,więc nie bądź dla nas Panie Boże zbytnio srogi,gdy drogę grzech nam zabiegnie.4. Odwaga żadna z Twoją się nie zrównai strach miłości Twojej nie zagłuszy.Niech nas nie zwiedzie żadna pycha próżna,nam ból i krzywda zawsze serce wzruszy.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Bro

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Bro

Skomentuj tekst

Religijne: Bro

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Dzika BOVSKA
  „Przecina powietrza Jak strzała prosto w serce Zabiera mi przestrzeń Łamie kości na wietrze Bo jestem, ale nie jestem Słabo mi Dzika dziewczynko Szukała wyjścia i znikła Zapomniała w drodze Wi”
 • Story of My Dream Riverside
  „So i wrote a lyrics 10 years ago But livin’ in the past the decade has gone the world is upside down and the rest is flattered by reptilians swords the river is the same even it you go again”
 • Dla niej Chada
  „To jest Chada Chada To jest Chada Chada to jest mój dowód tej miłości na zabój dla ciebie, skarbie, dziś Chada do podkładu tego układu nie ma prawa nikt zniszczyć nie ma dnia by, nie dziękow”
 • Potrzeba Skał (ft. Król) Rosalie.
  „to wyrzucasz wciąż bumerangi słów do minionych dni do straconych dni choć nas niesie wiatr ciągle patrzysz wstecz powracać tam gdzie sparzyłeś się gdy chce wziąć się w garść to mi lecisz z ”
 • Rock with you SEVENTEEN (세븐틴)
  „Won’t let them break your heart Oh, no! No words are eough for you I just want to leve you I just want you i need i tell you This time i wanna Rock with you good night we keep shin”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenka religijna wichry
 • piosenka koscielna a Ty z nami badz

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Bro - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Bro - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.