Religijne - Chwal Syjonie Zbawiciela tekst piosenki - Teksciory.pl

Religijne: Chwal Syjonie Zbawiciela

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 626 Tłumaczenia: 1 Wideo: 26

Tekst piosenki

Religijne: Chwal Syjonie Zbawiciela

Chwal Syjonie, Zbawiciela, Chwal hymnami wśród wesela Wodza i Pasterza rzesz, Ile zdołasz, sław Go śmiało, Bo przewyższa wszystko chwałą, Co wyśpiewasz pieśnią chcesz!2. Chwały przedmiot nad podziwy, Chleb żyjących, pokarm żywy, Dzisiaj się przedkłada nam! Chleb ten za wieczerzy stołem, Chrystus, łamiąc z braćmi społem, Apostołom dał go sam!3. Co Pan czyni przy wieczerzy, Wskazał, że i nam należy Spełniać dla pamięci Nań! Pouczeni tą ustawą, Chleb i wino na bezkrwawą Odkupienia święcim dań!4. Dogmat dan jest do wierzenia, Że się w Ciało chleb przemienia, Wino zaś w Najświętszą Krew Gdzie zmysł darmo dojść się stara, Serca żywa krzepi wiara, Porządkowi rzeczy wbrew!5. Pod odmiennych szat figurą W znakach różny nie naturą, Kryje się tajemnic dziw! Ciało strawą, Krew napojem W obu znakach z Bóstwem Swoim Chrystus cały mieszka żyw!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Chwal Syjonie Zbawiciela

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Chwal Syjonie Zbawiciela

 

Skomentuj tekst

Religijne: Chwal Syjonie Zbawiciela

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solar Power LORDE
  „I hate the winter Can’t stand the cold I tend to cancel all the plans so sorry, I can’t make it But when the heat comes Something takes a hold Can I kick it? Yeah, I can ”
 • Korona Roksana Węgiel
  „Ostatnia ze scen Myślisz że znasz, koniec W tym filmie od lat To sezon bez braw Ty zabrać mi chcesz role Sprawdzasz jak się mam Zero dram Czy na tarczy Już Starczy Ogarniam na tyle Pewny k”
 • Need To Know Doja Cat
  „Wanna know what it’s like Baby, show me what it’s like I don’t really got no type I just wanna fuck all night Yeah- woah, prrr, mmhh Baby, i need to know I need to know I just been fantasizin”
 • MENTALNE GETTO (ft. Małach, Kasia Tontor) DJ Decks X Śliwa
  „Uwierz, łapałem dół i wiele dram Tu gdzie ciemność i ból, niewiele lamp Ludzi nie zliczą tu na ciele ran Na wylot znam Mentalne Getto Uwierz, łapałem dół i wiele dram Tu gdzie ciemność i ból, nie”
 • Anioł stróż Kacper HTA
  „[Zwrota 1] Czasem zerkam prosto w lustro, no i szukam siebie Patrz! Jasnego słońca blask nad głową, znów unosi twarz Czas daje możliwości i zabiera nas Zabrałbym Cię tam ze sobą i od nowa stworzył ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • chwal syjonie zbawiciela
 • pisenki o syjonie
 • religijne piosenki ze słowem syjon
 • chwal syjonie zbawiciela tekst
 • pieśń apostołów teksciory

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Chwal Syjonie Zbawiciela - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Chwal Syjonie Zbawiciela - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.