Religijne - Chryste co tekst piosenki - Teksciory.pl

Religijne: Chryste co

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 625 Tłumaczenia: 0 Wideo: 25

Tekst piosenki

Religijne: Chryste co

Chryste coś bóstwa jest blaskiem odwiecznym, Przychodzisz do nas jako światło życia; Lekiem się stałeś dla ludzi schorzałych, Bramą zbawienia. 2. Dziś cała ziemia rozbrzmiewa pieśniami Anielskich chórów, które wielbią Ojca. Nam zaś zwiastują odnowę i pokój Pełen wesela. 3. Synu przeczystej Dziewicy i Matki, spoczywasz w żłobie mimo swej wszechmocy; Spraw, by na świecie uznano Twą władzę, Jezu najmilszy. 4. Rodzisz się Panie, by niebo dać ludziom, a jako człowiek jednym z nas się stałeś; Oświeć umysły i serca pociągnij Więzią miłości. 5. Razem z głosami anielskich zastępów Radosnym hymnem wysławiamy Boga; Chwała niech będzie i Tobie, i Ojcu Z Duchem miłości. Amen.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Chryste co

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Chryste co

 

Skomentuj tekst

Religijne: Chryste co

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • My Cyganie Krzysztof Krawczyk i Edyta Górniak
  „My, Cyganie, co pędzimy z wiatrem My, Cyganie, znamy cały świat. My, Cyganie, wszystkim gramy, i śpiewamy sobie tak: My, Cyganie, wszystkim gramy, i śpiewamy sobie tak: Ore, ore szabadabada”
 • Bletka Opał x Gibbs
  „Odklejony jak bletka pośliniona ze złej strony Się poruszam po miejscach niezauważony I tak otumaniony, jak większość w tym mieście Rozerwane serce przez emocje targane wiecznie Jak bletką na w”
 • JAK MAKŁOWICZ RAU PERFORMANCE
  „Żyć JAK MAKŁOWICZ Mak, Makłowicz Żyć JAK MAKŁOWICZ Mak, Makłowicz nie McLovin Żyć JAK MAKŁOWICZ Mak, Makłowicz Mnie lubią w Galicji A ciebie w Policji Se płynę delfinem Z delfinem w Afryce”
 • GeForce (feat. Kaz Bałagane, Szpaku) PRO8L3M
  „Pokemon yellow pod ławką Gameboy'a dostałem od stewardesy tamto spotkanie to dzieło przypadku bo z 10 wiosen jeszcze nie polecę dobrze że wtedy nie myślałem na głos bo na dekolcie łapie zawieche ”
 • Prawda o nas Sylwia Grzeszczak
  „witaj w domu w samą porę za oknami sztorm masz ten spokój rollercoaster bierze mnie krzyknij już stop powiedz komu jak nie tobie opowiadać mi robić szum z błahych spraw godzić się słodko t”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Chryste co - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Chryste co - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.