Religijne - Chryste nadziejo zbawienia tekst piosenki - Teksciory.pl

Religijne: Chryste nadziejo zbawienia

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 626 Tłumaczenia: 1 Wideo: 26

Tekst piosenki

Religijne: Chryste nadziejo zbawienia

Chryste nadziejo zbawienia,Życie i zmartwychpowstanie,Do Ciebie w śmierci godzinieWznosimy serca i oczy.2. Wiesz, czym są lęki śmiertelne,Znasz także grozę konania,Bo cichy, głowę skłoniwszy,Oddałeś Ojcu swą duszę.3. Wziąłeś na siebie z miłościBoleść i smutek człowieczy,A wszystkich z Tobą cierpiącychW Ojcowskie składasz ramiona.4. Wisząc przybity do krzyża,Ręce rozwarłeś szeroko,By konających w udręceDo rany serca przygarnąć.5. Ty zwyciężyłeś szatana,Tyś bramy nieba otworzył,Więc teraz pociesz nas, Panie,I życiem obdarz po śmierci.6. Także i ci, których ciałaŚpią już w bezmiernym pokoju,Niech w Twoim świetle się zbudzą,By Ciebie wielbić na wieki. Amen.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Chryste nadziejo zbawienia

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Chryste nadziejo zbawienia

 

Skomentuj tekst

Religijne: Chryste nadziejo zbawienia

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Czarne Charaktery Grupa Wsparcia
  „Jak trafi się okazja, wskażą palcem ze to ja Wszyscy tacy prawilni, ze o ja Od dziecka mnie uczyli ze nie sika się pod wiatr A urwą nie podaje ręki się bo tak (bo nie!) Na siłę nie pcham się, gdzi”
 • FAUSTYN ADRIAN POLAK
  „Byłem mały, to ai śmiali Wciąż robili sobie kpiny Rodzice na moja prośbę Mi musieli mienić imię Kurwy bez honoru chcieli z matki zrobić dziwkę Powiedz mi to w twarz śmieciu Przyrzekam, zawiśnies”
 • Żółta taksówka Daria Zawiałow
  „Świeci mi nad głową neonów żółty błysk, wszystkie słońca się schowały tuż za ESB Pod niebem wiszą okna, w chmury wtapiam się, na ulicach pełno dymu, w górze unosi się Mijam wszystkie ładne”
 • We Are The People (ft. Bono, The Edge) [UEFA EURO 2020 Song] Martin Garrix
  „We’re a milion volts in a pool of light Electricity in the room tonight Born from fire Sparks flying form the sun I hardly know you Can i confess? I feel your heart beating in my chest You co”
 • Good 4 u Olivia Rodrigo
  „Well good for you I guess you moved on really easily You found a new girl And it only took a couple weeks Remember when you said taht You wanted tyo give me the world And good for you I guess”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • chryste nadziejo zbawienia tekst
 • chryste nadziejo zbawienia

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Chryste nadziejo zbawienia - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Chryste nadziejo zbawienia - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.