Religijne: Chwalcie Pana, narody

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 626 Tłumaczenia: 1 Wideo: 27

Tekst piosenki

Religijne: Chwalcie Pana, narody

Chwalcie Pana, narody, wysławiajcie Go ludy, bo Jego łaskawość nad nami. Śpiewajcie Panu pieśń nową Niech chwała dziś Jemu zabrzmi Niechaj Kościół się cieszy swym Stwórcą Jego Królestwo na wieki. Chwalcie Pana, narody...Niechaj chwalą Jego imię wśród tańców,niechaj grają Mu na bębnie i cytrze,bo Król sobie w nas upodobał,ozdobi pokornych zwycięstwem.Chwalcie Pana, narody...Niech weselą się święci wśród chwały,niechaj cieszą się na swoich miejscach,niech w ich ustach będzie Boża chwała,a miecz obosieczny w ich ręku.Chwalcie Pana, narody...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Chwalcie Pana, narody

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Chwalcie Pana, narody

Skomentuj tekst

Religijne: Chwalcie Pana, narody

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Easy On Me Adele
  „There ain't no gold in this river That I've been washing my hands in forever I know there is hope in these waters But I can't bring myself to swim When I am drowning in this silence Baby, let me ”
 • Let Somebody Go Coldplay x Selena Gomez
  „We had a kind of love i thought that it would never end all my lover all my other all my friend we talked around the circle you talked around and than I love you to the moon and back again ”
 • Łzy ślepego szczęścia Gibbs
  „Ref. Za wszystkie łzy ślepego szczęścia Porozbijane serca, krwawe rany W każdą ciemną noc Za wszystkie dni bez chwili ciepła Życie hartuje nas co dnia A czary są tylko na pomoc, na pomoc, e”
 • Pyk pyk (feat. Bonson) Magiera
  „nie wiem który dzień ten towar trzyma mnie nie wiem czy ja mam go w garści czy on mnie 3 dni temu jej pisałem że już śię 3 dni nie wiem czy to jawa czy sen jeszcze łyk jeszcze 3 no i zawijam s”
 • Epoka X Natalia Nykiel
  „Ile ma lat najstarszy człowiek jak przeżył ten świat czy ma w sobie strach jakiś żal Krawędzie dnia ile odcieni ma zachód i wschód gdy mówisz jak zmieniam się w róż pewność to grunt reszt”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • chwalcie pana
 • chwalcie Pana narody
 • tekst piosenki chwalcie pana narody
 • miecz obosieczby w ich ręku piosenka

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Chwalcie Pana, narody - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Chwalcie Pana, narody - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.