Religijne: Ci

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 626 Tłumaczenia: 1 Wideo: 27

Tekst piosenki

Religijne: Ci

Ciągle zaczynam od nowa,Choć czasem w drodze upadam,Wciąż jednak słyszę te słowa:"Kochać to znaczy powstawać".Chciałem Ci w chwilach uniesieńŻycie poświęcić bez reszty,Spójrz, moje ręce są puste,Stoję ubogi, ja, grzesznik.Przyjm jednak małość mą, Panie,Weź serce me, jakie jest.2. Jestem jak dziecko bezradny,Póki mnie ktoś nie podniesie.Znów wraca uśmiech na twarzy,Gdy mnie Twa miłość rozgrzeszy.Wiem, że wystarczy Ci Panie,Dobra, choć słaba ma wola.Z Tobą mój duch nie ustanie,Z Tobą wszystkiemu podołam.Szukam codziennie Twej twarzy,Wracam w tę noc pod Twój dach.3. Teraz już wiem, jak Cię kochać,Przyjm moje "teraz", o Panie,Dziś rozpoczynam od nowa,Bo kochać to znaczy powstawać.Kochać to znaczy powstawać.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Ci

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Ci

Skomentuj tekst

Religijne: Ci

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Na lepsze Oliver Olson
  „beka, bo mówiłem: byku, nigdy się nie zmienię czekaj bo banda hipokrytów żaden tytuł - być raperem! Stara prawda: nie ma zasad Raczej: rób tu przelew Chu* kładę na karierę W sercu mam podziemie ”
 • Naprawdę jesteś Michał Rudaś
  „Po co złota jasny blask, kiedy mamy słońce w nas? Po co Tobie miasta gwar, kiedy wiatrem tańczy las? Po co o Twe losy strach? Niechaj go rozwieje wiatr. Słuchaj co w twym sercu gra, niech melodia”
 • GANG 2 mgng
  „Tag gruda już smakuje Właśnie tak Wyczuwam dobrą fazę cały czas Melanż nas ponosi, dobry vibe A w głośnikach już słychać masno gang Mamalo mamae Gang i je Mamalo mamae Gang Wszyscy łapy w g”
 • I Can’t Have Love, I Want Power Halsey
  „All of this is temporary Don’t call me by my name All of this is temporary Watch as i separate For your sake All of this is temporary This women will not go quietly!!! Don’t wait for me ”
 • E jak Elita Elita
  „W Elicie wszyscy to zgrana paczka Idę przez życie w wygodnych laczkach Elita wita wszystkich na lajcie Do zobaczenia gdzieś tam ja jachcie -- W skład ELITY wchodzą influencerzy, tiktokerzy, you”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kochać to znaczy powstawać
 • pieśń ze słowami kachaź to znaczy powstawać
 • a teraz wiem relig
 • ciągle zaczynam od nowa choć czasem w drodze upadam ,wciąż jednak słyszę te słowa że kochać to znaczy powstawać
 • pieśń ciągle zaczynam od nowa

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ci - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ci - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.