Religijne: Cudowna Maryjo

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 626 Tłumaczenia: 1 Wideo: 27

Tekst piosenki

Religijne: Cudowna Maryjo

Kiedy ujrzałem Twe oczy Maryjowiedziałem, że znajdę w nich radość i miłość,że smutki podzielę, żale i łzy,a wszystko to przyjmij Matko Ty. Ref. O cudowna Maryjopopatrz, jak serce me bije.Gdy ręce składam w modlitwiei wielbię Twoje imię.O cudowna Maryjo popatrz, jak serce me bije.Gdy ręce składam w modlitwie wychwalam Cię, wychwalam Cię.Popatrz jak serce me bije, o Maryjo.2. Ty mnie wysłuchasz w każdej godzinie. Duszę dasz mocną, wytrwałą i dobrą. Naucz miłości, jedności w rodzinie. A wszystko to Ty, Matko Ty.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Cudowna Maryjo

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
50 %
50 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Cudowna Maryjo

Skomentuj tekst

Religijne: Cudowna Maryjo

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Galácticos Mrozu
  „Rozbijamy bank chciał nam życie w ratach dać miasto lunapark duże dzieci wpadną w szał wchodzi zmiana nocna chować się po kątach wszystko w drobny mak mówią że nie wolno a my z osiedla fam”
 • Let Somebody Go Coldplay x Selena Gomez
  „We had a kind of love i thought that it would never end all my lover all my other all my friend we talked around the circle you talked around and than I love you to the moon and back again ”
 • chciałem ci powiedzieć E V
  „Bo dzisiaj chciałem ci powiedzieć Ze w sumie to nie wiem czy to ma sens Twoje oczy wyznaczały cel Dzisiaj krążę po mieście Nie wiem czego chcę Dam ci kwiaty jak zawsze Później łzy na posadzkę ”
 • Scyzoryk Janosika Intruz
  „Fauna i flora, Janosik z Opola Cyk cyk cyk, Scyzoryk Cyk cyk cyk, Scyzoryk Pracuje umysłem, sercem i rękoma I kitram towar kiedy jestem w trasie Szczęścia mi nigdy nie dała podkowa Jestem z Op”
 • All Eyez On Me Francuz Mordo
  „każdy nawija o ciemnej ulicy na której nawet nie postawił nogi All Eyez On Me wchodzę do klubu kończę wieczór robiąc ją w doggy W hotelu co tydzień z inną dziewczyną Woła mnie pieniądz. Nie kus”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • o cudowna maryjo popatrz jak serce me bije
 • cudowna maryjo mp3
 • maryjo zobacz serce me
 • cudowna maryjo
 • cudowne piosenki religijne

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Cudowna Maryjo - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Cudowna Maryjo - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.