Religijne: Da

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 626 Tłumaczenia: 1 Wideo: 27

Tekst piosenki

Religijne: Da

Dałeś nam przykład o Jezu, czterdziestu dni umartwiania;aby w nas ducha odnowić,wymagasz postu i skruchy.2. Stań, więc pośrodku KościołaI spójrz na jego pokutę;Ciebie pokornie prosimy,Byś przez nią z grzechu nas obmył.3. Zło popełnione w przeszłości Niech Twoja łaska zniweczy;Chroń nas od dalszych upadkówI otocz swoją opieką.4. Daj przez doroczną pokutęDostąpić win odpuszczenia,Byśmy z radością czekaliNa światło Nocy Paschalnej.5. W Trójcy Jedyny nasz Boże,Niech Ciebie wszechświat wysławia;Pieśń nową Tobie śpiewamyZa odrodzenie przez łaskę. Amen.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Da

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Da

Skomentuj tekst

Religijne: Da

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Easy On Me Adele
  „There ain't no gold in this river That I've been washing my hands in forever I know there is hope in these waters But I can't bring myself to swim When I am drowning in this silence Baby, let me ”
 • Let Somebody Go Coldplay x Selena Gomez
  „We had a kind of love i thought that it would never end all my lover all my other all my friend we talked around the circle you talked around and than I love you to the moon and back again ”
 • Łzy ślepego szczęścia Gibbs
  „Ref. Za wszystkie łzy ślepego szczęścia Porozbijane serca, krwawe rany W każdą ciemną noc Za wszystkie dni bez chwili ciepła Życie hartuje nas co dnia A czary są tylko na pomoc, na pomoc, e”
 • Pyk pyk (feat. Bonson) Magiera
  „nie wiem który dzień ten towar trzyma mnie nie wiem czy ja mam go w garści czy on mnie 3 dni temu jej pisałem że już śię 3 dni nie wiem czy to jawa czy sen jeszcze łyk jeszcze 3 no i zawijam s”
 • Epoka X Natalia Nykiel
  „Ile ma lat najstarszy człowiek jak przeżył ten świat czy ma w sobie strach jakiś żal Krawędzie dnia ile odcieni ma zachód i wschód gdy mówisz jak zmieniam się w róż pewność to grunt reszt”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • trudna jest przed nami. droga
 • trudna jest przed nami droga

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Da - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Da - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.