Religijne - Darowane winy tekst piosenki - Teksciory.pl

Religijne: Darowane winy

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 625 Tłumaczenia: 0 Wideo: 24

Tekst piosenki

Religijne: Darowane winy

Nie wiem jak przeoczyć mógł świat Kiedy poleciał pierwszy kamień. Pierwsza łza znaczy czyjeś lęki Nie możesz jej powstrzymać Kolejne szczęście nagle pęka Złamane serca i udręka Znów dzisiaj ktoś zginął z czyjejś ręki Czy kiedyś świat się opamięta? Darowane winy są śladem naszej męki Darowane winy są znakiem naszych dni Nie wiem jak zapomnieć mógł świat Że Jezus umarł za zbawienie Nadzieja jest niczym kromka chleba Potrzebna tak - by żyć Ktoś krzyczy dziś "odpuść nam nasze winy" Nie mogąc innym wybaczyć Pokój jest dziś w naszych rękach Czy w końcu Świat to zapamięta? Darowane winy są śladem naszej męki Darowane winy są znakiem naszych dni
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Darowane winy

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Darowane winy

 

Skomentuj tekst

Religijne: Darowane winy

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Rodzina Dawid Obserwator
  „Nowomiejski bastion Nowomiejski bastion Nowomiejski bastion Jak jestem tu coś winien no to tylko swej rodzinie Zdrowo myślałem, jak oni zachorowali przy mnie Myśl pozytywnie – matka mi mówiła ”
 • 50 CENT OGRODY
  „Ładnie pacniesz Co to za zapach? Nie wiem skąd tu jest ta dojebana chata Nikt nie pytał mnie: kawa czy herbata – wybieraj? Ona miałą keidyśchłpaka hustlera Lubi się tak bawić, znałą takie życie ”
 • Skin Sabrina Carpenter
  „Maybe we could have been friends If i met you in another life maybe then we could pretend Theres no gravity in the worfds we write Maybe you dodn’t mea nit Maybe blode was the only rhyme the onl”
 • RUSKACZ 2 Ronnie Ferrari
  „Dzień dobry już jestem Już jestem razem z wami Weźcie butelki w dłoń Machamy zapalniczkami I wszyscy ręce w górę, wysoko, aż do nieba Ściągamy dużą chmurę, bo tego nam potrzeba Przez te wszys”
 • LEJ BACARDI (ft. Buli) WiT_kowski
  „a teraz lej bacardi ciało masz nie z tej bajki ty mała ze mna tańczysz i tak przez całą noc Lej bacardi światła już wszystkie zgasły i tak bez żadnych granic więc teraz ze mną chodź Wchod”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Ktoś krzyczy dziś odpuść nam nasze winy nie mogąc innym wybaczyć

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Darowane winy - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Darowane winy - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.