Religijne - Dobry Pasterzu, mi tekst piosenki - Teksciory.pl

Religijne: Dobry Pasterzu, mi

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 625 Tłumaczenia: 0 Wideo: 24

Tekst piosenki

Religijne: Dobry Pasterzu, mi

Dobry Pasterzu, miłosierny Panie, Który swe owce wiedziesz na pastwiska, Dawnych obietnic Tyś jest wypełnieniem, Bożym Mesjaszem, Królem Twego ludu.2. W Tobie obrona przed napaścią wilka, Krzyż bowiem własny dałeś nam za oręż; Ty swoim cieniem chronisz nas przed skwarem, W chłodzie ogrzewasz ciepłem swego serca.3. Jeśli zbłądzimy pośród cierni grzechu, Weź na ramiona, użal się nad nami; Rozpal ognisko, co miłością płonie, Z ran niewierności ulecz przebaczeniem.4. Dzień się już chyli, noc zapadnie ciemna, Zostań więc z nami, Dobry nasz Pasterzu;Tobie i Ojcu razem z Duchem Swiętym Chwała niech będzie teraz i na wieki. Amen.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Dobry Pasterzu, mi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Dobry Pasterzu, mi

 

Skomentuj tekst

Religijne: Dobry Pasterzu, mi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Rodzina Dawid Obserwator
  „Nowomiejski bastion Nowomiejski bastion Nowomiejski bastion Jak jestem tu coś winien no to tylko swej rodzinie Zdrowo myślałem, jak oni zachorowali przy mnie Myśl pozytywnie – matka mi mówiła ”
 • 50 CENT OGRODY
  „Ładnie pacniesz Co to za zapach? Nie wiem skąd tu jest ta dojebana chata Nikt nie pytał mnie: kawa czy herbata – wybieraj? Ona miałą keidyśchłpaka hustlera Lubi się tak bawić, znałą takie życie ”
 • Skin Sabrina Carpenter
  „Maybe we could have been friends If i met you in another life maybe then we could pretend Theres no gravity in the worfds we write Maybe you dodn’t mea nit Maybe blode was the only rhyme the onl”
 • RUSKACZ 2 Ronnie Ferrari
  „Dzień dobry już jestem Już jestem razem z wami Weźcie butelki w dłoń Machamy zapalniczkami I wszyscy ręce w górę, wysoko, aż do nieba Ściągamy dużą chmurę, bo tego nam potrzeba Przez te wszys”
 • LEJ BACARDI (ft. Buli) WiT_kowski
  „a teraz lej bacardi ciało masz nie z tej bajki ty mała ze mna tańczysz i tak przez całą noc Lej bacardi światła już wszystkie zgasły i tak bez żadnych granic więc teraz ze mną chodź Wchod”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenki o dobrym pasterzu
 • dobry pasterzu chwyty
 • dobry pasterz tekst
 • dobry pasterzu miłosierny panie
 • dobry pasterzu

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dobry Pasterzu, mi - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dobry Pasterzu, mi - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.