Religijne: Dobrym chlebem by

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 626 Tłumaczenia: 1 Wideo: 27

Tekst piosenki

Religijne: Dobrym chlebem by

Dobrym chlebem być na każdy dzień,dawać miłość ludziom dalekim i bliskim,będę Panie chcieć pamiętać,będę Panie chcieć to umieć,lecz powiedz,powiedz mi jeszcze...R.Jak nie być chlebem czerstwym od oschłości,jak nie byc chlebem czarnym od zwątpienia,jak zachować smak radości,jak zachować smak radości,i być krzepiącym posiłkiem życia.2.Świeżym chlebem być dla tych bezwzględnych,niewidzących,nieczujących i zaborczych,będę Panie chcieć się starać,będę Panie chcieć to umiećlecz powiedz,powiedz mi jeszcze...3.Dobrym chlebem być jak Ty o Panie,świeżym,pachnącym,którego nie braknie,będę Panie chcieć się starać,będę Panie chciał nim być,lecz powiedz,powiedz mi jeszcze...R.Jak zasiać ziarno wspaniałych uczynków,i zebrać owoc trzydziestokrotny,by był słowem Bożym,wielkimby był słowem Bożym,wielkimmiłością gorący posiłek życia.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Dobrym chlebem by

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Dobrym chlebem by

Skomentuj tekst

Religijne: Dobrym chlebem by

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Bando Love Story Remix Alberto X doubleS X p3 X Enakim
  „take me somwhere far away from here, from here take me somwhere far away from here, from here Baby, don’t breake my heart Don;t break my heart Always back to the bando (…) Put upin a lam bo F”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • Niebo było różowe Kaśka Sochacka
  „Skończyłam dziś Nie czuje się z tym dobrze Musiałam wyjść Na zewnątrz było chłodniej Nie będzie już pachniało hortensjami Nie będzie już Tak dużo miedzy nami Niebo było różowe A więc tak wyg”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenka religijna tekst chleb

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dobrym chlebem by - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dobrym chlebem by - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.