Religijne: Gdy szukasz Boga

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 627 Tłumaczenia: 1 Wideo: 58

Tekst piosenki

Religijne: Gdy szukasz Boga

Gdy szukasz Boga, popatrz na kwiaty,Popatrz na góry i ciemny las.Z każdej wędrówki wrócisz bogaty,I nową treścią wypełnisz swój czas.Bo cały świat jest pełen śladów BogaI każda rzecz zawiera jego myś1.Wspaniały szczyt, błotnista wiejska droga -To Jego znak, który zostawił ci.2. Gdy szukasz Boga, popatrz na ludzi:Spójrz, jak taternik zdobywa szczyt,Zobacz, jak matka w domu się trudzi,Spójrz w oczy dziecka, a powiedzą ci,Że każdy z nas stworzony jest przez Pana,I w każdym z nas zamieszkać pragnie Bóg,By dobra wieść była przekazywana,By miłość Swą objawić przez nas mógł.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Gdy szukasz Boga

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Gdy szukasz Boga

Skomentuj tekst

Religijne: Gdy szukasz Boga

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (12 lipca 2021, 10:38)
Re: Religijne - Gdy szukasz Boga
Piękny jest ten Świat. Dziękuję Ci BOŻE.

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • gdy szukasz boga
 • gdy szukasz boga tekst
 • pieśń religijna bo cały świat jest pełen śladów boga
 • piosenka gdy szukasz boga
 • gdy szukasz boga popatrz na kwiaty

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Gdy szukasz Boga - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Gdy szukasz Boga - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.