Religijne - Gdy uczni tekst piosenki - Teksciory.pl

Religijne: Gdy uczni

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 625 Tłumaczenia: 0 Wideo: 25

Tekst piosenki

Religijne: Gdy uczni

Gdy uczniów swych posyłał Pan, By nieśli wieść radosną. Żegnając ich dał swoją moc I mówił tak z miłością. Nie warto na drogę tę Sandałów i płaszcza zabierać. Nie trzeba nam srebra brać, O dach nad głową zabiegać. 2. Nowinę tę głosili więc Po czterech stronach świata. Bogaci tak, nie mając nic, Bo miłość jest tak bogata. Nie warto na drogę tę Sandałów i płaszcza zabierać. Nie trzeba nam srebra brać, O dach nad głową zabiegać. 3. Gdy ukończyli żniwo sweW ostatnią drogę ruszali.Patrzyli w niebo na Ojca domI tak z ufnością wołali
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Gdy uczni

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Gdy uczni

 

Skomentuj tekst

Religijne: Gdy uczni

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • OK Carla Fernandes
  „Nie mów że mnie znasz Bo nawet sama ja O sobie nie wiem tyle Ile chciałabym i tak Więcej nie chcę mieć W kalendarzu walk Wiem na 3wszytko jeszcze Będzie czas Szkoda dnia Nie mów, co do m”
 • Golden Rules C-BooL
  „Sometimes you Wander If you walk the proper way You looking for advisers Who have so much to say They always know Whet’s bad and what is good for you You stick to your own rules And try to be s”
 • Rumba (Puro Oro Anthem) ft. The Sun Maluma
  „Que loca fue la rumba aquella Que cosa buena, tu ahi tan bella Destapando la botella Vimos salir el sol No fue imaginacion La que paso fueron Las consecuenclas de una rumba loca Y fue tan loc”
 • La Vida Loca Major
  „S do P do Z Życie La Vida Loca mam plan jak spędzić sobie dzień kupie sobie glocka i strzelę komuś prosto w łeb u nas tu na blokach każdy w papierach ma ok. robię hajs po nosach syn będzie m”
 • Zabawa najgorszych Blaga
  „To wszystko się kręci Się kręci, Się kręci Jak na karuzeli Myślimy o czerni Gdy jesteśmy w bieli Nad nami jest niebo Czerwone jak wino Będziemy żałować dopiero jak przyjdą Kot? Ono Źli Szyb”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Gdy uczni - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Gdy uczni - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.