Religijne - Gdyby tak Maryja tekst piosenki - Teksciory.pl

Religijne: Gdyby tak Maryja

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 625 Tłumaczenia: 0 Wideo: 24

Tekst piosenki

Religijne: Gdyby tak Maryja

Gdyby tak Maryja ukazała Tobie się dziś,co byś jej powiedział, jaką ze znanych słówsplutłbyś dla niej nić.Czy Twoje serce poznało by matkę, czy myśłałbyś, że to sen.Gdyby tak Maryja ukazała Tobie się dziś.2. Gdyby tak w jej oczach nagle pojawiły się łzy.Czy wtedy byś pomyślał, że łaz przyczyną jesteś właśnie Ty.Czy wtedy byś zapłakał razem z nią i powiedział:O Matko przebacz mi.Gdyby tak w jej oczach nagle pojawiły się łzy.3. Gdyby tak Ci rzekła: pójdź teraz za mną przez świat.Porzuć swe marzenia, myśli wspaniałe swychmłodzieńczych lat.Wpatruj się w Jezusa i tak jak powiedziałmiłości rozsiewaj kwiat.Gdyby tak Ci rzekła: pójdziesz teraz ze mną przez świat.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Gdyby tak Maryja

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
80 %
20 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Gdyby tak Maryja

 

Skomentuj tekst

Religijne: Gdyby tak Maryja

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Rodzina Dawid Obserwator
  „Nowomiejski bastion Nowomiejski bastion Nowomiejski bastion Jak jestem tu coś winien no to tylko swej rodzinie Zdrowo myślałem, jak oni zachorowali przy mnie Myśl pozytywnie – matka mi mówiła ”
 • 50 CENT OGRODY
  „Ładnie pacniesz Co to za zapach? Nie wiem skąd tu jest ta dojebana chata Nikt nie pytał mnie: kawa czy herbata – wybieraj? Ona miałą keidyśchłpaka hustlera Lubi się tak bawić, znałą takie życie ”
 • Skin Sabrina Carpenter
  „Maybe we could have been friends If i met you in another life maybe then we could pretend Theres no gravity in the worfds we write Maybe you dodn’t mea nit Maybe blode was the only rhyme the onl”
 • RUSKACZ 2 Ronnie Ferrari
  „Dzień dobry już jestem Już jestem razem z wami Weźcie butelki w dłoń Machamy zapalniczkami I wszyscy ręce w górę, wysoko, aż do nieba Ściągamy dużą chmurę, bo tego nam potrzeba Przez te wszys”
 • LEJ BACARDI (ft. Buli) WiT_kowski
  „a teraz lej bacardi ciało masz nie z tej bajki ty mała ze mna tańczysz i tak przez całą noc Lej bacardi światła już wszystkie zgasły i tak bez żadnych granic więc teraz ze mną chodź Wchod”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • może gdyby tak maryja tekst
 • może gdyby tak maryja rzekła ci
 • gdyby tak maryja ukazała tobie się dziś
 • moze gdyby tak maryja
 • gdyby tak maryja

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Gdyby tak Maryja - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Gdyby tak Maryja - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.