Religijne: Gdyby tak Maryja

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 626 Tłumaczenia: 1 Wideo: 27

Tekst piosenki

Religijne: Gdyby tak Maryja

Gdyby tak Maryja ukazała Tobie się dziś,co byś jej powiedział, jaką ze znanych słówsplutłbyś dla niej nić.Czy Twoje serce poznało by matkę, czy myśłałbyś, że to sen.Gdyby tak Maryja ukazała Tobie się dziś.2. Gdyby tak w jej oczach nagle pojawiły się łzy.Czy wtedy byś pomyślał, że łaz przyczyną jesteś właśnie Ty.Czy wtedy byś zapłakał razem z nią i powiedział:O Matko przebacz mi.Gdyby tak w jej oczach nagle pojawiły się łzy.3. Gdyby tak Ci rzekła: pójdź teraz za mną przez świat.Porzuć swe marzenia, myśli wspaniałe swychmłodzieńczych lat.Wpatruj się w Jezusa i tak jak powiedziałmiłości rozsiewaj kwiat.Gdyby tak Ci rzekła: pójdziesz teraz ze mną przez świat.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Gdyby tak Maryja

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
80 %
20 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Gdyby tak Maryja

Skomentuj tekst

Religijne: Gdyby tak Maryja

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Galácticos Mrozu
  „Rozbijamy bank chciał nam życie w ratach dać miasto lunapark duże dzieci wpadną w szał wchodzi zmiana nocna chować się po kątach wszystko w drobny mak mówią że nie wolno a my z osiedla fam”
 • Let Somebody Go Coldplay x Selena Gomez
  „We had a kind of love i thought that it would never end all my lover all my other all my friend we talked around the circle you talked around and than I love you to the moon and back again ”
 • chciałem ci powiedzieć E V
  „Bo dzisiaj chciałem ci powiedzieć Ze w sumie to nie wiem czy to ma sens Twoje oczy wyznaczały cel Dzisiaj krążę po mieście Nie wiem czego chcę Dam ci kwiaty jak zawsze Później łzy na posadzkę ”
 • Scyzoryk Janosika Intruz
  „Fauna i flora, Janosik z Opola Cyk cyk cyk, Scyzoryk Cyk cyk cyk, Scyzoryk Pracuje umysłem, sercem i rękoma I kitram towar kiedy jestem w trasie Szczęścia mi nigdy nie dała podkowa Jestem z Op”
 • All Eyez On Me Francuz Mordo
  „każdy nawija o ciemnej ulicy na której nawet nie postawił nogi All Eyez On Me wchodzę do klubu kończę wieczór robiąc ją w doggy W hotelu co tydzień z inną dziewczyną Woła mnie pieniądz. Nie kus”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • może gdyby tak maryja tekst
 • może gdyby tak maryja rzekła ci
 • gdyby tak maryja ukazała tobie się dziś
 • moze gdyby tak maryja
 • gdyby tak maryja

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Gdyby tak Maryja - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Gdyby tak Maryja - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.