Religijne: Gitara

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 626 Tłumaczenia: 1 Wideo: 27

Tekst piosenki

Religijne: Gitara

Nawet gdyby mnie gitara,słuchać już nie chciała,nawet gdyby niecierpliwe struny się splątały,REF. To ja śpiewać nie przestanę oj nie,nie,nienigdy wierzyc nie przestanę ze Ty słyszysz mnie, upartym pukaniem otworze drzwi,będę prosići dostanę ale śpiewac nie przestanę,nie przestanę żyć.2.Nawet gdyby całe niebo,jak przed burzą pociemniało,nawet gdyby o mój Boże nie wiem co się stałoREF. To ja śpiewac nie przestane....3.A gdy juz na tamtym brzegu stane przed Tobą,i zapytasz mnie mój Panie co przynoszę z sobą,REF. Nawet wtedy nie przestanę oj nie,nie,niea ja śpiewac nie przestanę nie przestanę żyć.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Gitara

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
67 %
33 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Gitara

Skomentuj tekst

Religijne: Gitara

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MC Mata
  „Wstałem jak co dzień ran No i kurwa znów to samo: Pół Polski chce mnie pobić Pół Polski bije brawo Płacze co drugi rodzić Bo trudno się pogodzić W tym że pato raper Nie chce zostać super nianią”
 • Winter Falls Stray Kids (스트레이 키즈)
  „(wersy po koreańsku) We are like movie I feel out of breathe (wersy po koreańsku) Winter Falls (wersy po koreańsku) Falls (wersy po koreańsku) I loved you /3x (wersy po koreańsku) I love”
 • AU (feat. Sokół) Białas
  „nie nazwałbym tego rajem pieniądze tu nie lecą z nieba NIE! to co jest podłe w rodzicach potem w dzieciaku dojrzewa dbajmy o siebie nawzajem bo tu nie można liczyć na władzę AU dbajmy o si”
 • Intruzowaty Intruz
  „Intruz 'Intruzowaty' to utwór pochodzący z albumu 'Za niewinność' opolskiego rapera. Premiera singla 'Intruzowaty' odbędzie się 30 listopada 2021 roku. ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • teksty piosenek religijnych
 • a ty mnie nie przestałeś kochać chwyty
 • ty mnie nie przestaniesz kochać chwyty
 • wykonawcy pieśni religijnych
 • mosty tekst piosenki religijnej

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Gitara - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Gitara - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.