Religijne: Hej hej, daleka drogo

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 627 Tłumaczenia: 1 Wideo: 58

Tekst piosenki

Religijne: Hej hej, daleka drogo

Poszum drzew, poświst wiatru I gitary w uszach głos. Mocne buty, pełen plecak, A za pasem pusty trzos.Hej hej, daleka drogo! Hej, hej, zielony lesie! Hej, hej, głęboka wodo! Hej, hej, serce nas niesie! 2. Gitara w ręku, a nuty w głowie,Pielgrzym zaśpiewa, echo odpowie.Echo odpowie słowa ballady,No bo na echo to nie ma rady.3. Włożył pielgrzym mocne butyI zawiązał je na druty.Zdarł podeszwy i wierzch cały,Ale druty pozostały.4. Gdy Ksiądz ................ przewodniczy,Trzyma krótko, jak na smyczy.Częstochowa niedaleko,Tam za górą, tam za rzeką.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Hej hej, daleka drogo

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Hej hej, daleka drogo

Skomentuj tekst

Religijne: Hej hej, daleka drogo

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • hej hej daleka drogo tekst
 • religijne na na na na hej hej
 • hej hej daleka drogo
 • Poszum drzew poszum wiatru tekst
 • hej pielgrzymie tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Hej hej, daleka drogo - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Hej hej, daleka drogo - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.