Religijne - Kiedy razem si tekst piosenki - Teksciory.pl

Religijne: Kiedy razem si

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 625 Tłumaczenia: 0 Wideo: 24

Tekst piosenki

Religijne: Kiedy razem si

Kiedy razem się schodzimy na łamaniu tego chleba.Twoją, Jezu śmierć głosimy oczekując przyjścia Twego.Ref. Uczta Pańska jest pamiątką tej Wieczerzy przed wiekami. kiedy Jezus w noc ostatnią w ręce ludzkie był wydany.Ludzkim sercom się powierzył, bo do końca umiłował, aby człowiek tu na ziemi nosił w sobie życie Boga.Sławmy Ciało Chrystusowe z Matki czystej narodzone, które za nas ofiarował na swym krzyżu umęczone.Za przykładem swego Pana, czyńmy razem dziękczynienie, niechaj nowe przykazanie serca nasze tu przemieni.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Kiedy razem si

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Kiedy razem si

 

Skomentuj tekst

Religijne: Kiedy razem si

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Zatańcz ze mną KUBAŃCZYK
  „zanim do końca zwariuje świat Zatańcz ze mną ostatni raz pod gołym niebem przy blasku gwiazd Zatańcz ze mną zanim nas stad zabierze czas Zatańcz ze mną to jest proste tak bez ciebie mój świa”
 • Tylko dla Twoich oczu (ft. Avi, Louis Villain, TPS) Kafar Dixon37
  „Zaczynaliśmy od zera Zdarzyło się wygrać i nieraz przegrać Przeszliśmy niejedno tu nieraz To i przejdziemy do sedna Robimy, co trzeba Nie składamy broni, nie składamy zeznań Robimy, co trzeba P”
 • 1,5 metra Fisz Emade Tworzywo
  „Blada skóra, podkrążone oczy Zasłaniasz kocem lustra By nie widzieć swej metamorfozy Mi wypadają włosy szybciej niż Zjadam swe nachosy Ser i jalapeno Wyobrażam sobie lepszy światy jak John Lenno”
 • Antarktyda Arek Kłusowski
  „Kruszy się dawny ład Kryzysowe zachody Stałość obraca w pył I topnieją wygody Deja vu sprzyja mi Grawitujący spryt Szybkość światła narasta Koniec świata znienacka Znamy się od tylu lat R”
 • Niedoceniony Zarzycki
  „Ja nie chciałem robić muzy Nie nawet być w podziemiu Nie wiedziałem po co idę Również dlaczego i czemu Miałem zrobić wielkie rzeczy By na spokój znaleźć serum Niepodobny do kolegów Od gimbazy d”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • uczta panska jest pamiatka
 • kiedy razem sie schodzimy tekst
 • uczta pańska jest pamiątką chwyty
 • kiedy razem sie zbierzemy
 • Uczta pańska jest pamiątką

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kiedy razem si - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kiedy razem si - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.