Religijne: Maryjo Matko Mojego Wezwania

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 630 Tłumaczenia: 3 Wideo: 369

Tekst piosenki

Religijne: Maryjo Matko Mojego Wezwania

Maryjo Matko Mojego wezwania Chcę i pragnę idąć za Twym słowem Czynić wszystko co powie mi Jezus Miłować Jego wolę A wszystko inne ze względu na Niego samego. Ref.Bo tak jest z tymi, którzy z Ducha narodzili sięNikt nie wie dokąd pójdą za wolą Twą. /x2Słuchać Słowa całym sercem I w Duchu Świętym je wypełniać. Amen Amen Amen. /x2 Ref.Bo tak jest z tymi, którzy z Ducha narodzili się Nikt nie wie dokąd pójdą za wolą Twą. /x2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Maryjo Matko Mojego Wezwania

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Maryjo Matko Mojego Wezwania

Skomentuj tekst

Religijne: Maryjo Matko Mojego Wezwania

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
  „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
 • Skrzydełka Dekorator
  „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
 • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
  „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
 • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
  „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
 • Kinderki Mortal
  „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • matko na me wezwanie
 • bo tak jest z tymi którzy z ducha narodzili się
 • maryjo matko mojego wezwania chwyty
 • bo tak jest z tymi którzy
 • tak jest z tymi którzy z ducha narodzeni są chwyty

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Maryjo Matko Mojego Wezwania - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Maryjo Matko Mojego Wezwania - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.