Religijne: O Panie szukasz dzieci Twych

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 630 Tłumaczenia: 5 Wideo: 369

Tekst piosenki

Religijne: O Panie szukasz dzieci Twych

O Panie, szukasz dzieci Twych,bo Miłość imię Twe.Ty rozproszone złączyć chcesz, dać udział w łaskach swych.Ref. Panie, Panie, złącz w Twym Kościele, rozdzielonych braci, złącz wszystkich nas w miłości Twej.Tyś zbawił świat przez swoją śmierć,bo Miłość imię Twe.O, zechciej włączyć wszystkich nas, w Mistyczne Ciało swe.Ty zaspokajasz wszelki głód, bo Miłość imię Twe.O, uczyń znowu z chlebem cud,i nakarm dzieci swe.Wszak obiecałeś pokój dać, bo Miłość imię Twe.Racz w serca żar miłości wlać, Królestwo rozszerz swe.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Religijne: O Panie szukasz dzieci Twych

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: O Panie szukasz dzieci Twych

Skomentuj tekst

Religijne: O Panie szukasz dzieci Twych

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenka religijna rozdzielonych braci
 • o Panie szukasz dzieci
 • Pieśń rozdzielonych wszystkich złącz w miłości swej
 • O Panie szukasz dzieci Twych
 • paniw badZ w swym kosciele

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki O Panie szukasz dzieci Twych - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu O Panie szukasz dzieci Twych - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.