Religijne: Modlitwa franciszka

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 630 Tłumaczenia: 5 Wideo: 369

Tekst piosenki

Religijne: Modlitwa franciszka

O Panie, uczyń mnie Twoim narzędziem, Uczyń mnie narzędziem Twego pokoju; Gdzie nienawiść, abym umiał nieść miłość, Tam gdzie krzywda, bym wnosił przebaczenie;Gdzie zwątpienie, abym umiał nieść wiarę, Gdzie niezgoda, bym budował jedność; Tam, gdzie błąd, abym prawdę umiał nieść, Zrozpaczonym ukazywał nadzieję. /2x Ref. O Mistrzu daj mi, proszę, wielkie serce, Aby było kroplą rosy dla świata; Głosem prawdy i nadziei, Szczęśliwym porankiem, Dla dnia każdego człowieka. Z ostatnimi świata kroczyć chcę przez życie, Radość znajdować w ubóstwie, znajdować w ubóstwie. /2x O Panie uczyń mnie Twoją pieśnią, uczyń mnie pieśnią Twego pokoju. Abym smutnym mógł rozdawać radość, gdzie ciemność, bym wnosił Twoje światło. Albowiem dając uczy się kochać życie, Tylko służąc uczy się żyć w radości, Przebaczając znajduje przebaczenie, A umierając rodzi się do wieczności. /2x
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Modlitwa franciszka

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Modlitwa franciszka

Skomentuj tekst

Religijne: Modlitwa franciszka

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • franciszek piosenka religijna
 • modlitwa franciszka chwyty
 • modlitwa+tekst+piosenka+religijna
 • modlitwa franciszkanow chwyty
 • piosenki franciszka leligijne

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Modlitwa franciszka - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Modlitwa franciszka - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.