Religijne: Ojcze Franciszku

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 629 Tłumaczenia: 2 Wideo: 368

Tekst piosenki

Religijne: Ojcze Franciszku

Ojcze Franciszku, Dlaczego tak smutno patrzysz z fresków? Czy nie cieszą cię już bracia ptaki I wilk u twoich stóp leżący? Ojcze Franciszku, Dlaczego tyle troski w twych oczach I skąd ta plama na twoim policzku? Czy to łza, czy kawałek farby odpadł? I czy jeszcze grywasz czasami, Do wtóru z wiatrem na patykach? Czy śpiewasz jeszcze "Hymn Stworzenia", Dawno cię nie było słychać? Ref. Hej, Franciszku, przyjdź znów do nas, Zejdź z obrazów, kościelnych fresków. Tak jak kiedyś biegaj po drogach, Znów miłości nikt nie kocha Hej, Franciszku, przyjdź znów do nas, Swe ślady zostaw w pyle drogi. Bo gdzieś zginęła Ewangelia, Swym życiem pomóż nam ją odtworzyć. Ojcze Franciszku, pełnym troski wzrokiem patrzysz na mnie. Czy pragniesz mi znów opowiedzieć, O tym, co znaczy doskonałość? A choć jeszcze się zdarza czasami, Że ktoś przemawia do drzew i ptaków, To jednak dziś nam trzeba ciebie, By głosić światu - pokój i dobro.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Ojcze Franciszku

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Ojcze Franciszku

Skomentuj tekst

Religijne: Ojcze Franciszku

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ojcze Franciszku - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ojcze Franciszku - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.