Religijne: Ojcze Franciszku

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 630 Tłumaczenia: 5 Wideo: 369

Tekst piosenki

Religijne: Ojcze Franciszku

Ojcze Franciszku, Dlaczego tak smutno patrzysz z fresków? Czy nie cieszą cię już bracia ptaki I wilk u twoich stóp leżący? Ojcze Franciszku, Dlaczego tyle troski w twych oczach I skąd ta plama na twoim policzku? Czy to łza, czy kawałek farby odpadł? I czy jeszcze grywasz czasami, Do wtóru z wiatrem na patykach? Czy śpiewasz jeszcze "Hymn Stworzenia", Dawno cię nie było słychać? Ref. Hej, Franciszku, przyjdź znów do nas, Zejdź z obrazów, kościelnych fresków. Tak jak kiedyś biegaj po drogach, Znów miłości nikt nie kocha Hej, Franciszku, przyjdź znów do nas, Swe ślady zostaw w pyle drogi. Bo gdzieś zginęła Ewangelia, Swym życiem pomóż nam ją odtworzyć. Ojcze Franciszku, pełnym troski wzrokiem patrzysz na mnie. Czy pragniesz mi znów opowiedzieć, O tym, co znaczy doskonałość? A choć jeszcze się zdarza czasami, Że ktoś przemawia do drzew i ptaków, To jednak dziś nam trzeba ciebie, By głosić światu - pokój i dobro.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Ojcze Franciszku

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Ojcze Franciszku

Skomentuj tekst

Religijne: Ojcze Franciszku

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ojcze Franciszku - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ojcze Franciszku - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.