Religijne: Ojcze Franciszku

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 627 Tłumaczenia: 1 Wideo: 58

Tekst piosenki

Religijne: Ojcze Franciszku

Ojcze Franciszku, Dlaczego tak smutno patrzysz z fresków? Czy nie cieszą cię już bracia ptaki I wilk u twoich stóp leżący? Ojcze Franciszku, Dlaczego tyle troski w twych oczach I skąd ta plama na twoim policzku? Czy to łza, czy kawałek farby odpadł? I czy jeszcze grywasz czasami, Do wtóru z wiatrem na patykach? Czy śpiewasz jeszcze "Hymn Stworzenia", Dawno cię nie było słychać? Ref. Hej, Franciszku, przyjdź znów do nas, Zejdź z obrazów, kościelnych fresków. Tak jak kiedyś biegaj po drogach, Znów miłości nikt nie kocha Hej, Franciszku, przyjdź znów do nas, Swe ślady zostaw w pyle drogi. Bo gdzieś zginęła Ewangelia, Swym życiem pomóż nam ją odtworzyć. Ojcze Franciszku, pełnym troski wzrokiem patrzysz na mnie. Czy pragniesz mi znów opowiedzieć, O tym, co znaczy doskonałość? A choć jeszcze się zdarza czasami, Że ktoś przemawia do drzew i ptaków, To jednak dziś nam trzeba ciebie, By głosić światu - pokój i dobro.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Ojcze Franciszku

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Ojcze Franciszku

Skomentuj tekst

Religijne: Ojcze Franciszku

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ojcze Franciszku - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ojcze Franciszku - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.