Religijne: Mog

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 626 Tłumaczenia: 1 Wideo: 27

Tekst piosenki

Religijne: Mog

Mogę mówić, że kocham wszystkich, mogę mówić, że kocham Boga, lecz nie mogę już Tobie mówić, że kocham Cię. Nic już nie mam, nic nie posiadam, nawet miłość nie jest moja, i nie mogę już Tobie mówić, że kocham Cię, dlaczego? Ref: Klaro, Klaro, nie! Mając Ciebie byłbym większy niż sam król. Lecz Ty to wiesz, że bogactwa już nie znaczą dla mnie nic. I dlaczego twarz trędowatych mogę codzień dotykać czule, a nie mogę już tak dotykać Twej. Dlaczego? Ty wybrałeś Panią Biedę, która może jest piękniejsza, wszystko dałeś jej, mnie nie dając nic. Dlaczego?Dlaczego? Ref: Klaro, Klaro, nie! Mając Ciebie byłbym większy niż sam król. Lecz Ty to wiesz, że bogactwa już nie znaczą dla mnie nic, Taka miłość nie jest dla nas już.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Mog

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Mog

Skomentuj tekst

Religijne: Mog

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Easy On Me Adele
  „There ain't no gold in this river That I've been washing my hands in forever I know there is hope in these waters But I can't bring myself to swim When I am drowning in this silence Baby, let me ”
 • Let Somebody Go Coldplay x Selena Gomez
  „We had a kind of love i thought that it would never end all my lover all my other all my friend we talked around the circle you talked around and than I love you to the moon and back again ”
 • Łzy ślepego szczęścia Gibbs
  „Ref. Za wszystkie łzy ślepego szczęścia Porozbijane serca, krwawe rany W każdą ciemną noc Za wszystkie dni bez chwili ciepła Życie hartuje nas co dnia A czary są tylko na pomoc, na pomoc, e”
 • Pyk pyk (feat. Bonson) Magiera
  „nie wiem który dzień ten towar trzyma mnie nie wiem czy ja mam go w garści czy on mnie 3 dni temu jej pisałem że już śię 3 dni nie wiem czy to jawa czy sen jeszcze łyk jeszcze 3 no i zawijam s”
 • Epoka X Natalia Nykiel
  „Ile ma lat najstarszy człowiek jak przeżył ten świat czy ma w sobie strach jakiś żal Krawędzie dnia ile odcieni ma zachód i wschód gdy mówisz jak zmieniam się w róż pewność to grunt reszt”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • klaro ma już bogactwa
 • byłbym większy niż sam król

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Mog - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Mog - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.