Religijne: Tak, jak Maryja

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 626 Tłumaczenia: 1 Wideo: 27

Tekst piosenki

Religijne: Tak, jak Maryja

Pragniemy żyć dla Ciebie, Panie, W ofierze dać Ci nasze życie. Z darami chleba oraz wina Chciej przyjąć wszystko, czym jesteśmy.Pragniemy żyć dla Ciebie, PanieI słuchać zawsze Twego głosu.Nie oglądając się za siebieZanurzyć się w prawdziwym życiu.Ref. Pragniemy zawsze żyć, tak jak Maryja, Niedościgniona najlepsza Matka, Ta, co zwycięża świat miłością I niesie wszystkim Twoje życie Płynące wprost z Nieba.Pragniemy żyć dla Ciebie, Panie,I złożyć Ci na tym ołtarzuRadości, troski i nadzieje,Którymi żyją nasze serca.Pragniemy żyć dla Ciebie, Panie,Słów Twoich zapaleni żarem,By każdy człowiek mógł doświadczyćŻywego ognia Twej miłości.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Tak, jak Maryja

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Tak, jak Maryja

Skomentuj tekst

Religijne: Tak, jak Maryja

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Galácticos Mrozu
  „Rozbijamy bank chciał nam życie w ratach dać miasto lunapark duże dzieci wpadną w szał wchodzi zmiana nocna chować się po kątach wszystko w drobny mak mówią że nie wolno a my z osiedla fam”
 • Let Somebody Go Coldplay x Selena Gomez
  „We had a kind of love i thought that it would never end all my lover all my other all my friend we talked around the circle you talked around and than I love you to the moon and back again ”
 • chciałem ci powiedzieć E V
  „Bo dzisiaj chciałem ci powiedzieć Ze w sumie to nie wiem czy to ma sens Twoje oczy wyznaczały cel Dzisiaj krążę po mieście Nie wiem czego chcę Dam ci kwiaty jak zawsze Później łzy na posadzkę ”
 • Scyzoryk Janosika Intruz
  „Fauna i flora, Janosik z Opola Cyk cyk cyk, Scyzoryk Cyk cyk cyk, Scyzoryk Pracuje umysłem, sercem i rękoma I kitram towar kiedy jestem w trasie Szczęścia mi nigdy nie dała podkowa Jestem z Op”
 • All Eyez On Me Francuz Mordo
  „każdy nawija o ciemnej ulicy na której nawet nie postawił nogi All Eyez On Me wchodzę do klubu kończę wieczór robiąc ją w doggy W hotelu co tydzień z inną dziewczyną Woła mnie pieniądz. Nie kus”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • pragniemy żyć dla ciebie panie
 • "tak, jak maryja" tekst
 • tak jak maryja
 • pragniemy religijne
 • tekst piosenki przytul mnie panie jak tulila cie Maryja

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tak, jak Maryja - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tak, jak Maryja - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.