Renata Przemyk: Hiszpa

Tekst piosenki

Brak wideo

Renata Przemyk

Teksty: 91 Tłumaczenia: 0 Wideo: 13

Tekst piosenki

Renata Przemyk: Hiszpa

Gdy hiszpańskiej duszy dzwonią we mnie dzwonki W strzępy lecą tiule plusze i koronki Lecz prawdziwy spektakl zacznie się dopiero Gdy obnaży szpadę sam Pepe Romero W czas szalonej walki w czas czerwieni krwawej Byk utraci głowę człowiek zyska sławę Rozjuszeni ludzie wielbią silniejszego Dla mnie to za mało chcę jego samego Miłość wielka jest i gorąca jest A byki są czerwone Kochać ciebie chcę tak jak byk na śmierć I w tej miłości skonać Moja wrząca krew moje życie ech Są do zdobycia dzisiaj Wzrok jaskrawo lśni W sercu rośnie mi corrida corrida corrida Rankiem wszystkie byki są na śmierć gotowe Ja w stubarwne wstążki przyozdabiam głowę W mej czerwonej sukni cała filozofia Gdy całuję w serce żądam krwawych ofiar Noc upojna będzie noc szalona będzie On pokona zwierzę rozgłos ja zdobędę Padnie do mych kolan i w doli zwycięzca Potem przez pół roku nie dostanie mięsa Miłość wielka jest...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Renata Przemyk: Hiszpa

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Renata Przemyk: Hiszpa

Skomentuj tekst

Renata Przemyk: Hiszpa

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Hiszpa - Renata Przemyk, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Hiszpa - Renata Przemyk. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Renata Przemyk.