Republika: J

Tekst piosenki

Brak wideo

Republika

Teksty: 128 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Republika: J

Dziś znów w gazecie czytamze ukradłem w sklepie misiaa wczoraj na okładcemoje zdjęcie kiedy gwałcętu kończy się mój humori jak we śnie ponurymw końcu sam nie wierze sobiekim ja jestemco ja robiętak tak - już to czytałemjestem zdrajca bo zdradzałemdziś znów nad mym sumieniemsad w gazecie dla panienekznów gdzieś zapada wyrokwiec budzę sięskładam dłonie do kajdanekoto słowo drukowaneznów winny czy niewinnychoć wiem ze niew końcu sam nie wierze sobiekim ja jestemco ja robiękim ja jestem co ja robięJÓZEF K. - to prawda - tak to jaJÓZEF K. - skąd wy to wszyscy wiecieJÓZEF K. - jest tylu K. na świecieJÓZEF K. - ale czemu to jadlaczego to mnie ...pragniecie... nie wiem...i choć wyroku nie mamsama się buduje celai choć nie jestem skutyproszę nie patrz na me butyoto zwykle pomówieniea wyrok jest i żyjeniech nam żyje Kafka Józefon to wiedziałja to czujeon to wiedziałja to czujeJÓZEF K. - jest tylu K. na świecieJÓZEF K. - skąd wy to wszystko wiecieJÓZEF K. - to prawda - tak to ja...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Republika: J

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Republika: J

Skomentuj tekst

Republika: J

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Easy On Me Adele
  „There ain't no gold in this river That I've been washing my hands in forever I know there is hope in these waters But I can't bring myself to swim When I am drowning in this silence Baby, let me ”
 • Let Somebody Go Coldplay x Selena Gomez
  „We had a kind of love i thought that it would never end all my lover all my other all my friend we talked around the circle you talked around and than I love you to the moon and back again ”
 • Łzy ślepego szczęścia Gibbs
  „Ref. Za wszystkie łzy ślepego szczęścia Porozbijane serca, krwawe rany W każdą ciemną noc Za wszystkie dni bez chwili ciepła Życie hartuje nas co dnia A czary są tylko na pomoc, na pomoc, e”
 • Pyk pyk (feat. Bonson) Magiera
  „nie wiem który dzień ten towar trzyma mnie nie wiem czy ja mam go w garści czy on mnie 3 dni temu jej pisałem że już śię 3 dni nie wiem czy to jawa czy sen jeszcze łyk jeszcze 3 no i zawijam s”
 • Epoka X Natalia Nykiel
  „Ile ma lat najstarszy człowiek jak przeżył ten świat czy ma w sobie strach jakiś żal Krawędzie dnia ile odcieni ma zachód i wschód gdy mówisz jak zmieniam się w róż pewność to grunt reszt”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki J - Republika, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu J - Republika. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Republika.