Republika: J

Tekst piosenki

Brak wideo

Republika

Teksty: 128 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Republika: J

Dziś znów w gazecie czytamze ukradłem w sklepie misiaa wczoraj na okładcemoje zdjęcie kiedy gwałcętu kończy się mój humori jak we śnie ponurymw końcu sam nie wierze sobiekim ja jestemco ja robiętak tak - już to czytałemjestem zdrajca bo zdradzałemdziś znów nad mym sumieniemsad w gazecie dla panienekznów gdzieś zapada wyrokwiec budzę sięskładam dłonie do kajdanekoto słowo drukowaneznów winny czy niewinnychoć wiem ze niew końcu sam nie wierze sobiekim ja jestemco ja robiękim ja jestem co ja robięJÓZEF K. - to prawda - tak to jaJÓZEF K. - skąd wy to wszyscy wiecieJÓZEF K. - jest tylu K. na świecieJÓZEF K. - ale czemu to jadlaczego to mnie ...pragniecie... nie wiem...i choć wyroku nie mamsama się buduje celai choć nie jestem skutyproszę nie patrz na me butyoto zwykle pomówieniea wyrok jest i żyjeniech nam żyje Kafka Józefon to wiedziałja to czujeon to wiedziałja to czujeJÓZEF K. - jest tylu K. na świecieJÓZEF K. - skąd wy to wszystko wiecieJÓZEF K. - to prawda - tak to ja...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Republika: J

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Republika: J

Skomentuj tekst

Republika: J

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki J - Republika, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu J - Republika. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Republika.