Republika: Koniec czas

Tekst piosenki

Brak wideo

Republika

Teksty: 128 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Republika: Koniec czas

Nie ma o czym pisaćskończyło sięnie ma murów by walić w nieupartym swym łbemnie ma murów by pisaćtrującą treśćnie ma o czym pisaćbo skończyły sięskończyły się czasyw tobie też we mnieteż w tobie też we mnie teżwe wszystkichnie ma kogo zdradzaćskończyło sięnie ma komu już wiernym byćna dobre i złei nie ma kogo oskarżaćnikt nie wie kim jestnie ma co udowadniaćnie ma przed kim i gdzieskończyły się czasywe wszystkichskończyły się czasyw tobie też we mnieteż w tobie też we mnie teżwe wszystkich skończyły się czasyw tobie też we mnie też w tobie teżwe mnie też we wszystkich nastyle tylko że trwamy tuchcemy czy nietyle że nie umieramy jużw pokucie za sennie ma o czym pisaćskończyło siękiedyś wszystko to czułema dziś tylko wiemskończyły się czasywe wszystkichskończyły się czasy...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Republika: Koniec czas

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Republika: Koniec czas

Skomentuj tekst

Republika: Koniec czas

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Koniec czas - Republika, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Koniec czas - Republika. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Republika.