Rose Laurens: Africa

Tekst piosenki

Brak wideo

Rose Laurens

Teksty: 7 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Rose Laurens: Africa

In dark deep jungle I hear the wild drum, My heart beats faster knowing my time's come The voodoo master waiting for nightfall, Draws signs of magic on my white woman skin. Africa, charms me with her power, Takes my soul on the midnight hour, Africa, dancing till my body burns so hot Crying to the voodoo god - Africa. I am dancing bare foot under a red sun, My sense is high to feel like emotion. Gazel or panther - I hear a lion roar, The voodoo goddes fills me with all her force. Africa, charms me with her power, Takes my soul on the midnight hour, Africa, dancing till my body burns so hot Crying to the voodoo god - Africa. In tribal dwelling I lie in cool shade, From heaven opened falling the sweet rain, From danger hiding between her sharp claws, A shadow is moving bow to the voodoo law. Africa, charms me with her power, Takes my soul on the midnight hour, Africa, dancing till my body burns so hot Crying to the voodoo god - Africa. In dark deep jungle I hear the wild drum, My heart beats faster knowing my time's come. The voodoo master waiting for nightfall, Draws signs of magic sacrifice woman. In dark deep jungle I hear the wild drum, .... In dark deep jungle I hear the wild drum, .... Africa, Africa
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Rose Laurens: Africa

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Rose Laurens: Africa

Skomentuj tekst

Rose Laurens: Africa

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • laurens africa
 • afrixa quando piosebka

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Africa - Rose Laurens, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Africa - Rose Laurens. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Rose Laurens.