Róże Europy: Psychodelia z Medellin

Tekst piosenki

Brak wideo

Róże Europy

Teksty: 49 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Róże Europy: Psychodelia z Medellin

Nic celowo nie robi sobie krzywdy Nie ma wrodzonych skłonności destrukcyjnych Obalają to ludzie cyniczni Dobroczyńcy dbają o wizerunek publiczny To co jest zakazane ye ye ye Smakuje najlepiej ye ye ye Transkontynentalny kontener dziecięcych odżywek Zza oceanów, gór, z kolorowej psychodelii Medelin dotarł już do szkół Specjalny konwój na świąteczne granie od indiańskich kreolskich Malców Dla polskich dzieci, one w przerwie wzmocnią drugie śniadanie To co zakazane, karą zamotane, podkreślone wykrzyknikiem smakuje najlepiej Szkoda, że traci na tym człowiek, prohibicja zagra epitafium nad jego zdrowiem Mamy w głębi duszy hodowlaną niechęć do kultury lansowanej W karnym paragrafie Hej dobroczyńcy można żyć normalnie nie ubliżając innym Nie ubliżając sobie W słodką pułapkę wciągnę cię Psychodelia z Medelin Zwabi w pułapkę czarnoksiężnik prohibicjonista Niektórzy udają, zapobiegają, prześladują W imię prawa oni grzeszą do spółki z baronami koki Nakręcają rynek dynamizują im więcej mówią tym mniej chcesz zrozumieć I o to chyba chodzi z manipulacjami łatwo jest wtedy się pogodzić To co zakazane, karą zamotane, podkreślone wykrzyknikiem smakuje najlepiej On nigdy się nie dowie, że można żyć normalnie nie ubliżając innym Nie ubliżając sobie
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Róże Europy: Psychodelia z Medellin

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Róże Europy: Psychodelia z Medellin

Skomentuj tekst

Róże Europy: Psychodelia z Medellin

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Tlumaczenie psychodeli

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Psychodelia z Medellin - Róże Europy, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Psychodelia z Medellin - Róże Europy. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Róże Europy.