Ryszard Rynkowski - Nazwij to snem tekst piosenki - Teksciory.pl

Ryszard Rynkowski: Nazwij to snem

Tekst piosenki

Brak wideo

Ryszard Rynkowski

Teksty: 69 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Ryszard Rynkowski: Nazwij to snem

Ja wiem, patrzysz w siebie i... Nie poznajesz się, Nazwij to snem, To tak jakbyś w piersi swej Cudze serce miał, To serce nie Twoje jest, Zawsze zimne tak, Nazwij to snem, To serce powtarza Ci: Innych spychaj w cień, Na światłach są ludzie, Proszą Cię o grosz, Nazwij to snem. Ty od nich odwracasz się, Szybko wrzucasz bieg, Tam chłopak pod murem tkwi, Chory jest na AIDS, Nazwij to snem. Ty z dala omijasz go, By nie widział Clę, Co nam się stało, Od kiedy to trwa? Kto cudze serca Za karę nam dał? Co ocalało Z tych marzeń sprzed lat? Dobroci Anioł Posiwiał i zbladł. Na rogu ulicy krzyk, Kogoś biją tam, Nazwij to snem, Ty szybko umykasz w bok, co Nie odwracasz się, Jest noc, w korytarzu szmer, Wyłamują drzwi. Nazwij to snem, Ty wlepiasz w judasza wzrok, Boisz ruszyć się, Co nam się stał...Ja wiem, patrzysz w siebie i...Nie poznajesz się, Nazwij to snem, A serce nie boli, bo Serce cudze jest.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Ryszard Rynkowski: Nazwij to snem

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ryszard Rynkowski: Nazwij to snem

 

Skomentuj tekst

Ryszard Rynkowski: Nazwij to snem

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przypływy (ft. Ralph Kaminski) Natalia Szroeder
  „Z prądem przypłynąłeś do mnie Zatrzęsienie Krąży we mnie teraz wszystko Dokąd – nie wiem Czy to normalne jest By z dnia na dzień oszaleć tak Miłość w słowach się nie mieści Dam ciszy grać Tr”
 • Meksyk (ft. Śliwa, Dawid Obserwator) Vin Vinci
  „Na ulicach niezły Meksyk, Meksyk Łamią moralny kręgosłup dla pierd* pieniędzy Piszę Wersy, wersy Opisuję świat zepsuty Pełen rozpaczy i nędzy Jak kaliber ciężki kolejna zwrotka Nie wiesz co na”
 • Jak spadały gwiazdy Moli
  „dwa tygodnie w szpitalu na przemyślenia trochę czasu żeby już nie pić paraliż nerwów twarzy gdy daje mi buzi w polik nie czuję nic i proszenie lekarzy by nie mówili rodzicom ze mogłem już nie”
 • Yamakasi (feat. OsaKa) [Popkiller Młode Wilki 8] Szymi Szyms
  „wow, wow, wow, wow! ciary masz kiedy wchodzi wokal na bani fazy widzę wszystko po twoich oczach tak jak kakasi robie muzykę jak na prochach a palę cannabis .. po twoich blokahc jak Yamakasi ”
 • Bez Zarzutów (feat. schafter) Hodak/2K
  „To gówno świeże, że aż pachnie koprem mój producent zmienia w złoto czego się nie dotknie ty coś pierd* w ten mikrofon żeby brzmiało groźnie ale znów wychodzi błoto po kolana grząskie Ja czase”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nazwij to snem - Ryszard Rynkowski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nazwij to snem - Ryszard Rynkowski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ryszard Rynkowski.