Ryszard Rynkowski: Smutny lunapark

Tekst piosenki

Brak wideo

Ryszard Rynkowski

Teksty: 69 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Ryszard Rynkowski: Smutny lunapark

Zaśnij,Ja Ci opowiem smutną baśńZaśnij,Był sobie kiedyś taki krajTen kraj był piękny jak ze snu,Pełen zieleni, dolin, rzek,A ludzie mieli zwyczaj, żeLubili o nim mówić źle.Ktoś był za morzem, wrócił tu,I opowiadał potem tak,Że tam w neonach tonie świat,Miasta jak wielki lunapark.Nagle odkryli wokół nich,To, co do bólu każdy znał,Coś odwrotnego niż za morzem:Smutny lunapark!Zaśnij,Co było dalej, spowił mrok.Zaśnij,Smutne miasteczka stały w krąg.Smutne miasteczko pełne łez,Każdy tu dobrze wiedział, gdzieGdzie mieszka złodziej, pijak, łotr.I gdzie napada ludzi się.Osiedla były pełne krat,Za które każdy chował twarz,Bojąc się odgłosów nocy,Gdy będzie późno wracał sam.Pijackich melin brudny szlak,Gdzie w oczach dzieci mieszkał strach.To był ten tak dobrze znany:Smutny lunapark.Smutne miasteczko pełne łez,Za rogiem złodzieje, pijak, łotr,Lecz jak to w życiu zdarza się,Smutek nie tylko kocha zło.Zwyczajni ludzie w sercach swychDźwigali gorycz zwykłych dni,Smutne miasteczko tak w nich wrosło,Że już nadziei nie miał nikt.Lecz kiedy zbudzisz się ze snu,Wiedz, że to była tylko baśń,Bo w jakim kraju miałby istniećSmutny lunapark?
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Ryszard Rynkowski: Smutny lunapark

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ryszard Rynkowski: Smutny lunapark

Skomentuj tekst

Ryszard Rynkowski: Smutny lunapark

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Smutny lunapark - Ryszard Rynkowski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Smutny lunapark - Ryszard Rynkowski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ryszard Rynkowski.