S.T.O.K: Wieczny dzieciak

Tekst piosenki

Brak wideo

S.T.O.K

Teksty: 16 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

S.T.O.K: Wieczny dzieciak

1. Wieczny jak dzieciak, z rozumem dzieciaka tylko bym sie ubakał na trzepaku stał chachał,nieznajome laski zatrzepiał krzyczał do nich, w dupe klepał,w głowie różne pomysły jakbym 10 lat miał, dwie dychy na karku rozum jakby ten sam,maniane odpier***** by nie nudzić sie cos zbroić, pare złotych podpier*****, z kolesiami napier***** to dzieciaki z tych okolic, jak masz chęć to ich policz wiesz chcesz? Ostra jazda wiesz to dzieciaki z dawien dawna.
Ref: Tam gdzie diabęł mowi"witaj" a kur** "Dobranoc" wieczne dizeciaki trawaja jak czas by miał stanąć, wiekszość z was bierze ten fakt za czysty paradoks,wczoraj byłem dzieciakiem jutro bede nim tak samo.
2x
2. Według mnie nie istnieje bardziej odpowiednia nazwa,przybieram postać nadwornego błazna zadziwiam? nie myśl że mowią o sobie super latywa,starzy krzyczą-zostaw teksty do lekcji się bierz! Lecz centrlanie mam gdzieś tego typu wersy wiesz, dreszczyk emocji - towarzysz codzienności. Zanurzam sie w głebi atramentowych ciemności. Te wszystkie dni czerpie radości z tych chwil. Rzucając sie w wir zabaw i uciech zycia, zostaje na tych falach tak jutro jak i dzisiaj. Zawsze moje losy nie potocża sie inaczej, choć nie jestem małolatem to chce być dzieicakiem.Dalej smole jak smog,dalej jestem Stok,wsiakam w mrok coraz bardziej, zapadam sie pod ziemie. Wnikliwymi ludźmi gardze bo prywatność cenie. Nie podosze na siłe prestiży w niczyich oczach, ale płuca pracują na najwyższych obrotach, jak jarać to na maxa wiem co to ostra jazda. Nie uważam sie za Masta inna mi przyświeca gwiazda puki co rym-bit to ratunkowa tratwa.
Ref: Tam gdzie diabęł mowi"witaj" a kur** "Dobranoc" wieczne dizeciaki trawaja jak czas by miał stanąć, wiekszość z was bierze ten fakt za czysty paradoks,wczoraj byłem dzieciakiem jutro bede nim tak samo. 2x
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

S.T.O.K: Wieczny dzieciak

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

S.T.O.K: Wieczny dzieciak

Skomentuj tekst

S.T.O.K: Wieczny dzieciak

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wieczny dzieciak - S.T.O.K, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wieczny dzieciak - S.T.O.K. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - S.T.O.K.