Sami: Co

Tekst piosenki

Brak wideo

Sami

Teksty: 39 Tłumaczenia: 0 Wideo: 8

Tekst piosenki

Sami: Co

Może w życiu o to chodzi, żeby wielkim gościem być,mieć walizkę pełną forsy i z przyjaźni sobie kpić.Patrzę w lustro widzę siebie, super chata piękny wóz, knajpa, piwo, kilka dragów, przecież ja mam super luz.ref.Pewnej nocy zrozumiałem, że może to już czas zrobić coś wielkiego, coś wyjątkowego. x2Jest już noc, zbieraj się, spakuj cicho rzeczy gdzieś, zamknij dom, wyrzuć klucz, powiedz: żegnaj, żegnaj.Odwróć się, olej to, zostaw z tyłu całe złopomyśl, że kiedyś ktoś tu zamieszka.Możemy się znaleźć gdzieś daleko stąd, na końcu świataMożemy odnaleźć coś zrozumieć błąd.ref.Pewnej nocy zrozumiałem, że może to już czaszrobić coś wielkiego, coś wyjątkowego. x2Nie bój się, uwierz mi, mam powody głupcem byćcały świat krzyczy wciąż: jesteś inny, inny!Daj mi dłoń otrzyj łzy, to nie dla nas ten ich styl, zabierz koc, chodźmy spać pod gwiazdami.Możemy się znaleźć gdzieś daleko stąd, na końcu świataMożemy odnaleźć coś zrozumieć błąd.ref.Może w życiu o to chodzi, żeby wielkim gościem byćmieć walizkę pełną forsy i z przyjaźni sobie kpić.Patrzę w lustro widzę siebie, super chata piękny wóz, knajpa, piwo, kilka dragów, przecież ja mam super luz.Pewnej nocy zrozumiałem, że może to już czas zrobić coś wielkiego, coś wyjątkowego x2.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Sami: Co

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Sami: Co

Skomentuj tekst

Sami: Co

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mustang (feat. sanah) Vito Bambino
  „Dlaczego nie widzisz? Dlaczego nie widzisz, że Zawsze, kiedy próbuję się zbliżyć Odwaga nagle stawia na mnie krzyżyk Dlaczego nie widzisz, że Dlaczego nie widzisz mnie? Gdybym tak mia”
 • same zmartwienia (ft. quebonafide, prod. favst) Kuban
  „U nas na pierwszych numerach już nie było obciachu Na zmartwienia, gorzkie żale to paliło się brachu Wtedy chciałem się ożenić z tą dziewczyną z plakatu Nic nie smakowało, młoda, jak to wino na dac”
 • Cudowronek SŁAWOMIR
  „Słońce melodie gra na urodziny Dłonią dotykam fal, niebo życzenia składa też Z daleka słyszę głos mojej dziewczyny Czego mam życzyć ci i czego chcesz Posłuchaj Ptaszek chce do gniazdka Kremik ”
 • Fighting Myself Linkin Park
  „Now, sometimes these thoughts in my head speak so loud Every little thing that I think about just built on top of the pain and doubt Even though I wanna just let it out, I Try to act like I don't m”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • mieć walizkę pełną forsy i z przyjaźnij sobie kpić
 • pewnej nocy zrozumiałem

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Co - Sami, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Co - Sami. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Sami.