Sami - Kochaj i ta tekst piosenki - Teksciory.pl

Sami: Kochaj i ta

Tekst piosenki

Brak wideo

Sami

Teksty: 39 Tłumaczenia: 0 Wideo: 8

Tekst piosenki

Sami: Kochaj i ta

co powiedzieć można, gdyw gardle ścisk, w oczach łzyklękasz na kolana myślisz, może to coś da?oddalony tak od życiaco resztkami sił się tlimyślisz sobie to najgorsze co dotąd dano Ci... jesteś zwykły, mały ktośczujesz tak każdego dnia.na ulicy śmieją się, kopią Cię jak psawierzę, że już siły brakwierzę, że masz chyba dośćmyślisz o tym co najgorszetyle dał Ci ślepy los...Opowiedz mi, jeden dzień i jedną noc by znów,Otworzyć drzwi do krainy pięknych słówKochaj i tańcz piękno świata siedzi w nas, o takJak piękny kwiat otwórz się to jestem JA..Czas ucieka Ci przez palcejeszcze jeden taki dzieńpewnie wróci piękna jesień tylko czy zobaczy Cięmiałeś kiedyś tyle marzeńktóre pragniesz sprzedać by doznać jeden raz radości gdy ktoś rękę poda CiOpowiedz mi, jeden dzień i jedną noc by znów,Otworzyć drzwi do krainy pięknych słówKochaj i tańcz piękno świata siedzi w nas, o takJak piękny kwiat otwórz się to jestem JA..Bridge Dzień i noc na dnie mojego sercaczeka tu na Ciebie domdzień i noc trzymam dla Ciebie miejscenie wyrzucę Cię nigdy Opowiedz mi, jeden dzień i jedną noc by znów,Otworzyć drzwi do krainy pięknych słówKochaj i tańcz piękno świata siedzi w nas, o takJak piękny kwiat otwórz się to jestem JA...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Sami: Kochaj i ta

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Sami: Kochaj i ta

 

Skomentuj tekst

Sami: Kochaj i ta

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiesz Jak jest Natalia Zastępa
  „W powietrzu już warszawski sen znów tak jak kiedyś zaspać chcę dzisiejszy splif, wczorajszy jazz to wszystko przeżyć jeszcze chcę -- Premiera piosenki zatytułowanej Natalia Zastępa 'Wiesz Jak ”
 • Julia W Mieście Julia Pośnik
  „wchodzę do szkoły dobrze ubrana SGH, Dolce Gabbana wreszcie Julia W Mieście wróciła odmieniona zrobiła glow up L.A., baby baby jet-em, wróciłam jet-em zbudowałam mur i parę ścian odpornych na”
 • 3 słowa Edzio
  „na imprezie w sklepie w szkole ciągle ta sama rozmowa tylko Edzio weź coś nawiń zamienili na 3 słowa Próbowałem żyć normalnie chata, studia i robota a jakiś wewnętrzny głos kazał mi założyć t”
 • Polskie Ciężkie Trapisko (feat. Żabson, olszakumpel) ZetHa
  „To polskie ciężkie trapisko Taki trap to już widowisko Parę razy upadłem nisko Parę razy byłem już blisko Dziś mam inne plany na przyszłość Dziś mam inne plany na wszystko Dla chłopaków co maja ”
 • Hey Man Brodka
  „Hey Man What are you doin’? Come on my .. Now, what you blow it! Simply plan I hang around Hey Man What are you thinkin’? Come fill my cup And watch me sinking Simply plan I take a ri”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kochaj i ta - Sami, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kochaj i ta - Sami. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Sami.