Sami: Kochaj i ta

Tekst piosenki

Brak wideo

Sami

Teksty: 39 Tłumaczenia: 0 Wideo: 8

Tekst piosenki

Sami: Kochaj i ta

co powiedzieć można, gdyw gardle ścisk, w oczach łzyklękasz na kolana myślisz, może to coś da?oddalony tak od życiaco resztkami sił się tlimyślisz sobie to najgorsze co dotąd dano Ci... jesteś zwykły, mały ktośczujesz tak każdego dnia.na ulicy śmieją się, kopią Cię jak psawierzę, że już siły brakwierzę, że masz chyba dośćmyślisz o tym co najgorszetyle dał Ci ślepy los...Opowiedz mi, jeden dzień i jedną noc by znów,Otworzyć drzwi do krainy pięknych słówKochaj i tańcz piękno świata siedzi w nas, o takJak piękny kwiat otwórz się to jestem JA..Czas ucieka Ci przez palcejeszcze jeden taki dzieńpewnie wróci piękna jesień tylko czy zobaczy Cięmiałeś kiedyś tyle marzeńktóre pragniesz sprzedać by doznać jeden raz radości gdy ktoś rękę poda CiOpowiedz mi, jeden dzień i jedną noc by znów,Otworzyć drzwi do krainy pięknych słówKochaj i tańcz piękno świata siedzi w nas, o takJak piękny kwiat otwórz się to jestem JA..Bridge Dzień i noc na dnie mojego sercaczeka tu na Ciebie domdzień i noc trzymam dla Ciebie miejscenie wyrzucę Cię nigdy Opowiedz mi, jeden dzień i jedną noc by znów,Otworzyć drzwi do krainy pięknych słówKochaj i tańcz piękno świata siedzi w nas, o takJak piękny kwiat otwórz się to jestem JA...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Sami: Kochaj i ta

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Sami: Kochaj i ta

Skomentuj tekst

Sami: Kochaj i ta

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Cafe De Paris Dawid Kwiatkowski
  „Gdzie moje oczy masz Daj bo wychodzę Ktoś inny będzie je miał Plecakiem zmieniam kadr Na jednej nodze Czy ktoś postawi mi plac Gdyby świat zawrócił Nie dałbym się na manowce pchać Tour de Fr”
 • Szachy KUBAŃCZYK
  „Zwrotka 1: To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie. Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress. Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie, twoja forma na lato - my na lata mamy ”
 • WAP (feat. Megan Thee Stallion) Cardi B
  „I said certified freak 7 days a week Wet-ass pussy, make that pullout game weak Yeah /4x Yeah, you fuckin’ with some wet-ass pussy bring a bucket and a mop for this wet-ass pussy Give me every”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kochaj i ta - Sami, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kochaj i ta - Sami. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Sami.