Seweryn Krajewski: Na antypody

Tekst piosenki

Brak wideo

Seweryn Krajewski

Teksty: 147 Tłumaczenia: 0 Wideo: 8

Tekst piosenki

Seweryn Krajewski: Na antypody

Twe oczy dziś jak błękit, choć wczoraj jeszcze za chmurami. Stajemy się znów piękni, gdy w nas dojrzewa coś do zmiany.Do zmiany swego życia, do zmiany swego okna, do nowej wyobraźni, bo stara nam przemokła. Hej, na Antypody! Jedź, wybierz się z nami. Hej, człowiek jest młody, gdy tęskni do zmiany. Porzucam stare kąty, bo nie chcę tu oddychać kurzem. Niech plotki śpią beze mnie, nie myślę ich dokarmiać dłużej. Porzucam stare kąty, bo trochę tu za głośno. Przenoszę się gdzieś dalej, by tam się witać z wiosną. Hej, na Antypody Przez całkiem nowy komin pan Księżyc wpadnie tam czasami. A kamyk ten zielony, ukryję w trawie pod sosnami. A gdy mi będzie smutno, nad Świdrem rankiem stanę. I patrząc w wody płótno, znów powiem czas na zmianę. Hej, na Antypody
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Seweryn Krajewski: Na antypody

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Seweryn Krajewski: Na antypody

Skomentuj tekst

Seweryn Krajewski: Na antypody

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mustang (feat. sanah) Vito Bambino
  „Dlaczego nie widzisz? Dlaczego nie widzisz, że Zawsze, kiedy próbuję się zbliżyć Odwaga nagle stawia na mnie krzyżyk Dlaczego nie widzisz, że Dlaczego nie widzisz mnie? Gdybym tak mia”
 • same zmartwienia (ft. quebonafide, prod. favst) Kuban
  „U nas na pierwszych numerach już nie było obciachu Na zmartwienia, gorzkie żale to paliło się brachu Wtedy chciałem się ożenić z tą dziewczyną z plakatu Nic nie smakowało, młoda, jak to wino na dac”
 • Cudowronek SŁAWOMIR
  „Słońce melodie gra na urodziny Dłonią dotykam fal, niebo życzenia składa też Z daleka słyszę głos mojej dziewczyny Czego mam życzyć ci i czego chcesz Posłuchaj Ptaszek chce do gniazdka Kremik ”
 • Fighting Myself Linkin Park
  „Now, sometimes these thoughts in my head speak so loud Every little thing that I think about just built on top of the pain and doubt Even though I wanna just let it out, I Try to act like I don't m”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • na antypody krajewski
 • hej na antypody

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Na antypody - Seweryn Krajewski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Na antypody - Seweryn Krajewski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Seweryn Krajewski.