Seweryn Krajewski: Nie tylko ja

Tekst piosenki

Brak wideo

Seweryn Krajewski

Teksty: 146 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Seweryn Krajewski: Nie tylko ja

Wyrzuciłem noc na bruk, w bramie obcy cień człowieka. A co lecą w dół zaczeka serce weź na smycz, już nie warto nawet pić. Polowanie trwa na sens, mocno okręć sznur - już jest. Lecz nie słychać braw, ona śpi i tak w obcym domu śpi i nie chce z Tobą być, nie warto nawet pić. Każde serca dwa to blef, słowo rani tak jak nóż. I pusty bar i pusto już na stole i pusty bak, daleko wciąż do siebie, nie zostało nic, nie warto nawet pić. Nie tylko ja pokornie żyć nie umiem. Nie tylko ja przyszłości nie rozumiem. Nie tylko ja nic nie mam do sprzedania. Nie tylko ja nic nie mam do wygrania. Nie tylko ja Nie tylko ja
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Seweryn Krajewski: Nie tylko ja

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Seweryn Krajewski: Nie tylko ja

Skomentuj tekst

Seweryn Krajewski: Nie tylko ja

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ja nie tylko

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie tylko ja - Seweryn Krajewski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie tylko ja - Seweryn Krajewski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Seweryn Krajewski.