Seweryn Krajewski: Wystarczy raz

Tekst piosenki

Brak wideo

Seweryn Krajewski

Teksty: 146 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Seweryn Krajewski: Wystarczy raz

Wystarczy raz, ten jeden raz i wszystko jasne jest, spojrzenie albo gest i wszystko jasne jest. Pokochasz nie, pokochasz mnie, czy tego chcesz, czy niezaskoczyć nie daj się, pamiętaj o tym, że: Miłość to kłopoty, bardzo strome schody. Wystarczy raz, jedyny raz, nie upilnujesz słów, polecą z ust do ust i wszyscy wiedzą już. Pokochasz mnie, pokochasz mnie, czy tego chcesz, czy nie, na dobre i na złe, pamiętaj tylko, że: Miłość to kłopoty Wystarczy raz, ten jeden raz i wszystko jasne jest, spojrzenie albo gest i wszystko jasne jest. Wystarczy raz, jedyny raz, nie upilnujesz słów, polecą z ust do ust i wszyscy wiedzą już: Miłość to kłopoty
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Seweryn Krajewski: Wystarczy raz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Seweryn Krajewski: Wystarczy raz

Skomentuj tekst

Seweryn Krajewski: Wystarczy raz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • najlepszy dzień w moim życiu Sanah
  „mam dziś dwadzieścia pięć lat połowę czekałam na najlepszy dzień w moim życiu miał mieć nieskończony smak a on przefrunął jak ptak i tak odleciał w ukryciu tęsknię za śmiechem w te dn”
 • <​/3 (złamane serce) Mata
  „Złamane serce na pół Teraz po jednej części mam dla dwóch suk Posklejasz je, rozklei się i tak Za parę lat może ukradniesz mi je znów Ale już nigdy całego, wbiłaś mi szpilkę w całego Muszę iść ”
 • Piękni ludzie Sobel
  „Nie chcę tego ująć źle, eee-ee-ee Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest, może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie, jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni lud”
 • Laura Daria Zawiałow
  „Patrz Zasłaniam oczy W dłonie chowam twarz Mam na szyi pętlę Pod palcami strach Mów No dalej wieszaj na mnie pusty płacz Dobij mnie ostatnim tchnieniem Jak niemy wrzask Nie przyglądasz Obo”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • wystarczy raz piosenka

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wystarczy raz - Seweryn Krajewski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wystarczy raz - Seweryn Krajewski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Seweryn Krajewski.