Seweryn Krajewski: Wystarczy raz

Tekst piosenki

Brak wideo

Seweryn Krajewski

Teksty: 147 Tłumaczenia: 0 Wideo: 9

Tekst piosenki

Seweryn Krajewski: Wystarczy raz

Wystarczy raz, ten jeden raz i wszystko jasne jest, spojrzenie albo gest i wszystko jasne jest. Pokochasz nie, pokochasz mnie, czy tego chcesz, czy niezaskoczyć nie daj się, pamiętaj o tym, że: Miłość to kłopoty, bardzo strome schody. Wystarczy raz, jedyny raz, nie upilnujesz słów, polecą z ust do ust i wszyscy wiedzą już. Pokochasz mnie, pokochasz mnie, czy tego chcesz, czy nie, na dobre i na złe, pamiętaj tylko, że: Miłość to kłopoty Wystarczy raz, ten jeden raz i wszystko jasne jest, spojrzenie albo gest i wszystko jasne jest. Wystarczy raz, jedyny raz, nie upilnujesz słów, polecą z ust do ust i wszyscy wiedzą już: Miłość to kłopoty
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Seweryn Krajewski: Wystarczy raz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Seweryn Krajewski: Wystarczy raz

Skomentuj tekst

Seweryn Krajewski: Wystarczy raz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • wystarczy raz piosenka

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wystarczy raz - Seweryn Krajewski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wystarczy raz - Seweryn Krajewski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Seweryn Krajewski.