Seweryn Krajewski: Noc

Tekst piosenki

Brak wideo

Seweryn Krajewski

Teksty: 147 Tłumaczenia: 0 Wideo: 8

Tekst piosenki

Seweryn Krajewski: Noc

Ta cisza ma ze śmierci coś i coś z pogorzeliska. Po cichu ryczy ranny łoś i rzadko gdzie się błyska. Dostojnie kroczy ciszy król, tyle w nim powagi. A w sercu króla strach i ból, bo przecie król jest nagi. Ten wieczór ma z pogardy coś i coś tu pachnie klęską. Pochodnie zgasły jak na złość, kto dłoń mi poda męską. Pogodnie kroczy w zmierzchu król i tyle w nim powagi. A w sercu króla strach i ból, bo przecie król jest nagi. Ten uśmiech ma z podłości coś, ktoś w oczy sypnął piachem. Zamknięte drzwi gdzieś zastał ktoś, uciekła dziewka z gachem. Wesoło kroczy śmiechu król, ile w nim jest plagi. A w sercu króla mróz i ból, bo przecie król jest nagi. A w sercu króla strach i ból przecież król to król.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Seweryn Krajewski: Noc

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Seweryn Krajewski: Noc

Skomentuj tekst

Seweryn Krajewski: Noc

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Noc - Seweryn Krajewski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Noc - Seweryn Krajewski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Seweryn Krajewski.