Seweryn Krajewski - Noc tekst piosenki - Teksciory.pl

Seweryn Krajewski: Noc

Tekst piosenki

Brak wideo

Seweryn Krajewski

Teksty: 146 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Seweryn Krajewski: Noc

Ta cisza ma ze śmierci coś i coś z pogorzeliska. Po cichu ryczy ranny łoś i rzadko gdzie się błyska. Dostojnie kroczy ciszy król, tyle w nim powagi. A w sercu króla strach i ból, bo przecie król jest nagi. Ten wieczór ma z pogardy coś i coś tu pachnie klęską. Pochodnie zgasły jak na złość, kto dłoń mi poda męską. Pogodnie kroczy w zmierzchu król i tyle w nim powagi. A w sercu króla strach i ból, bo przecie król jest nagi. Ten uśmiech ma z podłości coś, ktoś w oczy sypnął piachem. Zamknięte drzwi gdzieś zastał ktoś, uciekła dziewka z gachem. Wesoło kroczy śmiechu król, ile w nim jest plagi. A w sercu króla mróz i ból, bo przecie król jest nagi. A w sercu króla strach i ból przecież król to król.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Seweryn Krajewski: Noc

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Seweryn Krajewski: Noc

 

Skomentuj tekst

Seweryn Krajewski: Noc

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Rodzina Dawid Obserwator
  „Nowomiejski bastion Nowomiejski bastion Nowomiejski bastion Jak jestem tu coś winien no to tylko swej rodzinie Zdrowo myślałem, jak oni zachorowali przy mnie Myśl pozytywnie – matka mi mówiła ”
 • 50 CENT OGRODY
  „Ładnie pacniesz Co to za zapach? Nie wiem skąd tu jest ta dojebana chata Nikt nie pytał mnie: kawa czy herbata – wybieraj? Ona miałą keidyśchłpaka hustlera Lubi się tak bawić, znałą takie życie ”
 • Skin Sabrina Carpenter
  „Maybe we could have been friends If i met you in another life maybe then we could pretend Theres no gravity in the worfds we write Maybe you dodn’t mea nit Maybe blode was the only rhyme the onl”
 • RUSKACZ 2 Ronnie Ferrari
  „Dzień dobry już jestem Już jestem razem z wami Weźcie butelki w dłoń Machamy zapalniczkami I wszyscy ręce w górę, wysoko, aż do nieba Ściągamy dużą chmurę, bo tego nam potrzeba Przez te wszys”
 • LEJ BACARDI (ft. Buli) WiT_kowski
  „a teraz lej bacardi ciało masz nie z tej bajki ty mała ze mna tańczysz i tak przez całą noc Lej bacardi światła już wszystkie zgasły i tak bez żadnych granic więc teraz ze mną chodź Wchod”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Noc - Seweryn Krajewski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Noc - Seweryn Krajewski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Seweryn Krajewski.