Seweryn Krajewski: Noc

Tekst piosenki

Brak wideo

Seweryn Krajewski

Teksty: 146 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Seweryn Krajewski: Noc

Ta cisza ma ze śmierci coś i coś z pogorzeliska. Po cichu ryczy ranny łoś i rzadko gdzie się błyska. Dostojnie kroczy ciszy król, tyle w nim powagi. A w sercu króla strach i ból, bo przecie król jest nagi. Ten wieczór ma z pogardy coś i coś tu pachnie klęską. Pochodnie zgasły jak na złość, kto dłoń mi poda męską. Pogodnie kroczy w zmierzchu król i tyle w nim powagi. A w sercu króla strach i ból, bo przecie król jest nagi. Ten uśmiech ma z podłości coś, ktoś w oczy sypnął piachem. Zamknięte drzwi gdzieś zastał ktoś, uciekła dziewka z gachem. Wesoło kroczy śmiechu król, ile w nim jest plagi. A w sercu króla mróz i ból, bo przecie król jest nagi. A w sercu króla strach i ból przecież król to król.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Seweryn Krajewski: Noc

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Seweryn Krajewski: Noc

Skomentuj tekst

Seweryn Krajewski: Noc

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Noc - Seweryn Krajewski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Noc - Seweryn Krajewski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Seweryn Krajewski.