Shakira: Te espero sentada (english)

Tekst piosenki

Brak wideo

Shakira

Teksty: 251 Tłumaczenia: 11 Wideo: 144

Tekst piosenki

Shakira: Te espero sentada (english)

I'll Wait for You, Sitting I'll wait for you,sitting on the corner liek always, And a bit more dressed up than if it were a Friday without a date previously made. But with the plain intuition of seeing you, My eyes don't stop looking and looking at the dark stone of Ideas. Looking for more hollows, within this hollow . Looking for a light in the middle of this sky. I tuck away my hands because I'm cold. and they feel odd inside my pockets. Over an hour and a half has passed, and you still haven't shown, My intinct has failed me... It known not of loves, but it's just that my instinct doesn't know of...... Chorus: Living live without you... is something like dying, is walking without looking where you're going, is singing without hearing, is speaking without breathing, eating without digesting. Because I discovered.. that you're the perfect form... the perfect size... just for me and it's like this.... (Repeat Chorus)
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Shakira: Te espero sentada (english)

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Shakira: Te espero sentada (english)

Skomentuj tekst

Shakira: Te espero sentada (english)

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Te espero sentada (english) - Shakira, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Te espero sentada (english) - Shakira. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Shakira.