Shazza - Gdy kochasz tekst piosenki - Teksciory.pl

Shazza: Gdy kochasz

Tekst piosenki

Brak wideo

Shazza

Teksty: 84 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Shazza: Gdy kochasz

Czekam na znak, I w nocy nie mogę spać, Wciąż piszę listy do Ciebie. Pod niebem gwiazd, Wyglądam przez cały czas, I tylko to jedno wiem. Że Ty, że Ty, Że Ty jesteś przecież tak daleko. Daleko jesteś tak. O tak, o tak, Zbyt daleko żeby Cię dosięgnąć. Czy nie wiesz o tym, że... Gdy kochasz nieprzytomnie, Kochasz tak jak ja, Wiruje dookoła cały świat. Gdy serca tak namiętnie, Mocno biją w nas, Nikt tego nie zatrzyma, Nawet czas. Mijają dni, I wciąż nie zmienia się nic. Tęsknotę koi muzyka. Maluję twarz, Tę, którą tak dobrze znam, Myślami Ciebie dotykam. Bo Ty, bo Ty, Bo Ty jesteś przecież tak daleko. Daleko jesteś tak. O tak, o tak, Zbyt daleko żeby Cię dosięgnąć. Czy nie wiesz otym, że... Gdy kochasz nieprzytomnie, Kochasz tak jak ja, Wiruje dookoła cały świat. Gdy serca tak namiętnie, Mocno biją w nas, Nikt tego nie zatrzyma, Nawet czas. (x2) Gdy kochasz nieprzytomnie, Kochasz tak jak ja, Wiruje dookoła cały świat. Gdy serca tak namiętnie, Mocno biją w nas, Nikt tego nie zatrzyma, Nawet czas. (x2)
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Shazza: Gdy kochasz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Shazza: Gdy kochasz

 

Skomentuj tekst

Shazza: Gdy kochasz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Family Hinol Polska Wersja
  „Jeśli z nami grasz W górze ręce mas To jesteś dla nas Dla nas jak family Jak się ciągle srasz Do nas problem masz Lepiej słowa wąż Zważ i zamknij ryj Podnieca cię lans Wywożonych gwiazd Na t”
 • Julia W Mieście Julia Pośnik
  „wchodzę do szkoły dobrze ubrana SGH, Dolce Gabbana wreszcie Julia W Mieście wróciła odmieniona zrobiła glow up L.A., baby baby jet-em, wróciłam jet-em zbudowałam mur i parę ścian odpornych na”
 • Szafa Kaz Bałagane x Pro8l3m
  „Otworzyłem szafę szukając okularów na basen a tym czasem znalazłem pudełko jebiące haszem i ruską kasę Otworzyłem szafę szukając okularów na basen a tym czasem znalazłem pudełko wciąż jebiące ”
 • SZLAUFEN TEDE & SIR MICH
  „SZLAUFEN strzelam se legal Glock 19 dopóki nie mam nic na nadgarstkach na ulicach te pały w kaskach zapałka traska, zapłoną miasta czysto rapowy styl zero gangsta z tym ze postawa full aroga”
 • Horyzont (feat. GMB Fonos) Arab
  „Wracam z tych miejsc z których mówili że dalej nie dotrę nie parzę wstecz bo jaki miałoby to wpływ na postęp? mam z muzyką wież odszukam w niej zgubioną cząstkę to może jest kres ostatni des”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Gdy kochasz - Shazza, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Gdy kochasz - Shazza. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Shazza.