Shazza: Gdy kochasz

Tekst piosenki

Brak wideo

Shazza

Teksty: 84 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Shazza: Gdy kochasz

Czekam na znak, I w nocy nie mogę spać, Wciąż piszę listy do Ciebie. Pod niebem gwiazd, Wyglądam przez cały czas, I tylko to jedno wiem. Że Ty, że Ty, Że Ty jesteś przecież tak daleko. Daleko jesteś tak. O tak, o tak, Zbyt daleko żeby Cię dosięgnąć. Czy nie wiesz o tym, że... Gdy kochasz nieprzytomnie, Kochasz tak jak ja, Wiruje dookoła cały świat. Gdy serca tak namiętnie, Mocno biją w nas, Nikt tego nie zatrzyma, Nawet czas. Mijają dni, I wciąż nie zmienia się nic. Tęsknotę koi muzyka. Maluję twarz, Tę, którą tak dobrze znam, Myślami Ciebie dotykam. Bo Ty, bo Ty, Bo Ty jesteś przecież tak daleko. Daleko jesteś tak. O tak, o tak, Zbyt daleko żeby Cię dosięgnąć. Czy nie wiesz otym, że... Gdy kochasz nieprzytomnie, Kochasz tak jak ja, Wiruje dookoła cały świat. Gdy serca tak namiętnie, Mocno biją w nas, Nikt tego nie zatrzyma, Nawet czas. (x2) Gdy kochasz nieprzytomnie, Kochasz tak jak ja, Wiruje dookoła cały świat. Gdy serca tak namiętnie, Mocno biją w nas, Nikt tego nie zatrzyma, Nawet czas. (x2)
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Shazza: Gdy kochasz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Shazza: Gdy kochasz

Skomentuj tekst

Shazza: Gdy kochasz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Gdy kochasz - Shazza, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Gdy kochasz - Shazza. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Shazza.