Skazani Na Sukcezz: Nie ma innego miejsca dla nas

Tekst piosenki

Brak wideo

Skazani Na Sukcezz

Teksty: 18 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Skazani Na Sukcezz: Nie ma innego miejsca dla nas

22 mamy w planach objazd po klubach W plastikowych kubkach wóda, my w kilku furach Wóda, ej wóda ( dobra ziomuś, jedziesz) Nie ma innego miejsca dla nas, ręce w górze wysoko Nie ma miejsca gdzie pepsi tak przegrywa z koką Joshi, Fredi, Rocco, wzrokowa mocca, w środku skała Klub - tu bramka, za dnia policyjna pała. Hałas! Psy wyszły z budy, trzepią nam fury. Za ziomków co nie mogą butelki dnem do góry. Rozdanie pierwszorzędne, sztuki piersiorzędne. Do szklanki spada kostka lodu wroga (...) Barwy wieczoru, zawrotne tempo luz to ten biust. W ustach trzymasz chu-, chu-, chupa chose. Sepy przy barze, znajome twarze. Zauważ, stówa, wydaje ją jakbym spluwał. Ona dorosła, seksi, rusza ciałem wokół Oddałbym jej kluczyki, gdybym miał samochód Szpagatem wyciągnie z podłogi gwoździe Czyli ma patent, jest niegrzeczna A jak będę miły. Łapy feeling, otwieram szampana Niema, ej nie ma, nie ma innego miejsca dla nas. Kiedy zapytasz: czy coś wziąłeś. Ja nic nie wiem. H do W do D 997 Klub! Ref: Nie ma innego miejsca dla nas! x8 Ej, to jest bounce, bounce, synek weź nie pękaj jak lód! Dom jest spoko, lecz dziś nie ma innego miejsca jak klub. Miejsca dla sztuk, które są kruche. Gdyby Latkowski nagrał film, to straciłyby fuchę. Są typy w swetrach, styl - bazar i Maniury w stringach. Ten klub dziś aż pęka w szwach, coś jak Maryla w legginsach. Dzisiaj nie ma innego miejsca dla nas Ten czas nadszedł, cannabis popijamy ananas, potem whiskacze, Bo my sikamy goudę, że aż wyskoczysz z kapci, W szklanach większych od kryształów na regale u babci. Ty spytaj taty, czy ci da w ogóle hajs na wódę. Pyskaty, PIH i ziomble my trzęsiemy tym klubem. Uwierz! Bo niunie chcą się dziś tarzać w tej pościeli, Pokaż nam hotel, dzisiaj Cassidy i R. Kelly. Bierz tą kupelę, kumpele z nami, Ty, ja, Ty, ja. Wiesz jak dzisiaj tu pełen lans. Dziś zaklubuje się na śmierć, tak jak PiHu i Lerek W opcji marskość wątroby albo niewydolność nerek, Bo tu szybko pozbędziesz się części pensji Nie jestem Patrick Swayze, ale dziś gram w ,,Dirty dancing Klub! Ref: Nie ma innego miejsca dla nas! x8 Nie ma innego miejsca dla nas to nie fajans, lecz hardcore. Chodź dziś z nami kochana, a zobaczysz, że warto. Ruszam w bal na bogato, nie dbam o straty Cały hajs jaki mam nie jest dorobkiem taty. Tajne kurwy i szmaty, obstawiły już bramki. Jebać ich, dla nas dziś najważniejsze są fanki. Wszystkie szklanki do góry, ziomek weź nie łap doła. To nie toast na hejnał, dupcie tańczą na stołach. To dopiero początek, gruby sztos mam dziś w planach. Ziomek! Nie ma innego miejsca dla nas. Tu zostaje do rana, nie mam już wątpliwości, Szukam zdziry na styl osiedlowej piękności. Wiem, że się skończy, żaden z nas tu nie zaśnie. Dziś przyjmuje strategię: zaklubować się na śmierć! Poszedł szampan i whisky, teraz wjeżdża tekila, Nie wiem sam czy dam radę wyjść stąd o własnych siłach. Klub! Ref: Nie ma innego miejsca dla nas! x8
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Skazani Na Sukcezz: Nie ma innego miejsca dla nas

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Skazani Na Sukcezz: Nie ma innego miejsca dla nas

Skomentuj tekst

Skazani Na Sukcezz: Nie ma innego miejsca dla nas

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie ma innego miejsca dla nas - Skazani Na Sukcezz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie ma innego miejsca dla nas - Skazani Na Sukcezz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Skazani Na Sukcezz.