Smokie: Don't play rock'n roll

Tekst piosenki

Brak wideo

Smokie

Teksty: 69 Tłumaczenia: 0 Wideo: 22

Tekst piosenki

Smokie: Don't play rock'n roll

Don't play your Rock n' Roll to me, That ain't the way it's meant to be. I ain't so blind that I can't see, Just let it lie and let it be, So, don't play your Rock n' Roll, no, Don't play your Rock n' Roll, no, Don't play your Rock n' Roll to me. Well I know you think I'm crazy to keep hanging 'round, But I was sort of hoping you'd change from the girl I found, But your words just sound like Rock n' Roll lines to me, And they're just about as burned out as a worn out 45, And you can't expect them to keep our love alive, So don't play your Rock n' Roll to me, That ain't the way it's meant to be. I ain't so blind that I can't see, Just let it lie and let it be, So, don't play your Rock n' Roll, no, Don't play your Rock n' Roll, no, Don't play your Rock n' Roll to me. Well I guess you had me fooled for a while, With your come on looks and your Mona Lisa smile, But your Rock n' Roll is gettin' out of time for me, Go sing your lines to someone else 'cos someone else may be, The fool you always thought you saw in me. So don't play your Rock n' Roll to me, That ain't the way it's meant to be. I ain't so blind that I can't see, Just let it lie and let it be, So, don't play your Rock n' Roll, no, Don't play your Rock n' Roll, no, Don't play your Rock n' Roll to me.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Smokie: Don't play rock'n roll

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Smokie: Don't play rock'n roll

Skomentuj tekst

Smokie: Don't play rock'n roll

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenka smokie rokend roll

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Don't play rock'n roll - Smokie, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Don't play rock'n roll - Smokie. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Smokie.