Spike & Maxx Dance: Bez Ciebie

Tekst piosenki

Brak wideo

Spike & Maxx Dance

Teksty: 1 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Spike & Maxx Dance: Bez Ciebie

1.Widzisz jednak nie zatrzymaj się czas,chociaż nadzieję on mi zabrał. Świat wokół trwa,bólu nie zaznał on nie płakał. Tak jak kiedyś jest noc i jest dzień,chociaż nie ma już przy mnie Ciebie to jednak serce wciąż mam, wciąż jestem...
Ref.:Ja mogę umieć bez Ciebie żyć, bez słońca, nocy kolejne dni. Ja mogę sam z kimś być i mogę już nie mieć nic, bo chociaż ból serce rwie to wiem,bez Ciebie czas nie zatrzyma się. Świat nie zabierze mi łez, bo tylko ten ból mój jest.
2. Tak jak zwykle płyną kolejne dni, jednak przestałem je już liczyć. Nie zmienisz nic,serce wciąż krzyczy Ty nie słyszysz. Czasem tylko wiesz wracam do chwil,których czas jeszcze nie zaznał i wtedy budzą się sny są wszystkim...
Ref.:Ja mogę umieć bez Ciebie żyć, bez słońca, nocy kolejne dni. Ja mogę samą z kimś być i mogę już nie mieć nic, bo chociaż ból serce rwie to wiem,bez Ciebie czas nie zatrzyma się. Świat nie zabierze mi łez, bo tylko ten ból mój jest.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Spike & Maxx Dance: Bez Ciebie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Spike & Maxx Dance: Bez Ciebie

Skomentuj tekst

Spike & Maxx Dance: Bez Ciebie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • spike i maxx dance bez ciebie
 • spike bez ciebie chwyty
 • maxxdanceispikebezciebie

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Bez Ciebie - Spike & Maxx Dance, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Bez Ciebie - Spike & Maxx Dance. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Spike & Maxx Dance.