Spike & Maxx Dance: Bez Ciebie

Tekst piosenki

Brak wideo

Spike & Maxx Dance

Teksty: 1 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Spike & Maxx Dance: Bez Ciebie

1.Widzisz jednak nie zatrzymaj się czas,chociaż nadzieję on mi zabrał. Świat wokół trwa,bólu nie zaznał on nie płakał. Tak jak kiedyś jest noc i jest dzień,chociaż nie ma już przy mnie Ciebie to jednak serce wciąż mam, wciąż jestem...
Ref.:Ja mogę umieć bez Ciebie żyć, bez słońca, nocy kolejne dni. Ja mogę sam z kimś być i mogę już nie mieć nic, bo chociaż ból serce rwie to wiem,bez Ciebie czas nie zatrzyma się. Świat nie zabierze mi łez, bo tylko ten ból mój jest.
2. Tak jak zwykle płyną kolejne dni, jednak przestałem je już liczyć. Nie zmienisz nic,serce wciąż krzyczy Ty nie słyszysz. Czasem tylko wiesz wracam do chwil,których czas jeszcze nie zaznał i wtedy budzą się sny są wszystkim...
Ref.:Ja mogę umieć bez Ciebie żyć, bez słońca, nocy kolejne dni. Ja mogę samą z kimś być i mogę już nie mieć nic, bo chociaż ból serce rwie to wiem,bez Ciebie czas nie zatrzyma się. Świat nie zabierze mi łez, bo tylko ten ból mój jest.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Spike & Maxx Dance: Bez Ciebie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Spike & Maxx Dance: Bez Ciebie

Skomentuj tekst

Spike & Maxx Dance: Bez Ciebie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mustang (feat. sanah) Vito Bambino
  „Dlaczego nie widzisz? Dlaczego nie widzisz, że Zawsze, kiedy próbuję się zbliżyć Odwaga nagle stawia na mnie krzyżyk Dlaczego nie widzisz, że Dlaczego nie widzisz mnie? Gdybym tak mia”
 • same zmartwienia (ft. quebonafide, prod. favst) Kuban
  „U nas na pierwszych numerach już nie było obciachu Na zmartwienia, gorzkie żale to paliło się brachu Wtedy chciałem się ożenić z tą dziewczyną z plakatu Nic nie smakowało, młoda, jak to wino na dac”
 • Cudowronek SŁAWOMIR
  „Słońce melodie gra na urodziny Dłonią dotykam fal, niebo życzenia składa też Z daleka słyszę głos mojej dziewczyny Czego mam życzyć ci i czego chcesz Posłuchaj Ptaszek chce do gniazdka Kremik ”
 • Fighting Myself Linkin Park
  „Now, sometimes these thoughts in my head speak so loud Every little thing that I think about just built on top of the pain and doubt Even though I wanna just let it out, I Try to act like I don't m”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • spike i maxx dance bez ciebie
 • spike bez ciebie chwyty
 • maxxdanceispikebezciebie

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Bez Ciebie - Spike & Maxx Dance, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Bez Ciebie - Spike & Maxx Dance. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Spike & Maxx Dance.