Spooko: Ich Troje jest kradzione

Tekst piosenki

Brak wideo

Spooko

Teksty: 13 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Spooko: Ich Troje jest kradzione

Napisałem hit, cały kraj go znał wył i piałi śpiewali tak, dokładnie w takt, zgadnij jak?już zabrakło pierwszych miejscwszyscy grają powerplayco to będzie kiedy wyda sięże Wiśniewski to nie jaże to wszystko nie jest mojeże to wszystko wielki pica ich troje jest kradzioneże nie mogę mówić Wamz czego żyję, co mam i nie, komu damprzepraszam, zachowuję się jak chamkasy mam już w bródmkam sześćsetką swą, felgi w słońcu lśniąbasen mam swój stawzamek albo dwa, w stajni konie trzyCzłowiek Roku, Mike The Kingpodróżuje gdzie chcę, z kimproszę tylko dzisiaj uwierz miże Wiśniewski to nie jaże to wszystko nie jest mojeże to wszystko wielki pica ich troje jest kradzioneże nie mogę mówić Wamz czego żyję, co mam i nie, komu dampardon monsieur, madame, zachowuję się jak chammógł to być fajny dzieńgdyby nie to, że dziś, ktoś wszystko zabrał mistaję więc obok Wasnie mam na sobie nic i nie wie niktczy to sztuka jest czy kiczczy on serio czy on kpiile dalibyście abym znikłbo Wiśniewski to nie jabo to wszystko nie jest mojebo to wszystko wielki pica ich troje jest kradzionebo nie mogę mówić Wamz czego żyję, co mam i nie, komu damprzepraszam, zachowuję się jak champrzepraszam, zachowuję się jak chamczy Wiśniewski o tym wieże z nim bardzo jest już źlew każdym razie powiem Wamja to nie ja, ja to jachoć Wiśniewski to nie jachoć to wszystko nie jest mojechoć to wszystko wielki picto Wam do ich troje nici nie muszę mówić Wamz czego żyję, co mam i nie, komu damprzepraszam, zachowuję się jak...przepraszam, zachowuję się jak...sami wiecie jak się zachowuję
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Spooko: Ich Troje jest kradzione

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Spooko: Ich Troje jest kradzione

Skomentuj tekst

Spooko: Ich Troje jest kradzione

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ich troje jest kradzione tekst
 • kradzione piosenki ich troje

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ich Troje jest kradzione - Spooko, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ich Troje jest kradzione - Spooko. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Spooko.