Stachursky: Jak w niebie

Tekst piosenki

Brak wideo

Stachursky

Teksty: 85 Tłumaczenia: 0 Wideo: 36

Tekst piosenki

Stachursky: Jak w niebie

Dziś jestem z tobą, tak pragnę twoich ustCzuję się jak w niebie (x2)Tak wiem, tak wiem, na miłość nie ma mocnychNie ma powodu aby dalej mijać sięJuż czas, już czas, ta noc pokaże namCzy ma to jakiś sens, czy nie mam żadnych szansTak wiem, tak wiem, na miłość nie ma mocnychCzy warto mało jeść, czy warto stroić sięJuż czas, już czas, ta noc połączy nasKumple mówią mi, że już najwyższy czasOd ładnych kilku lat codziennie czuję, żeNiedelikatnie mówiąc adorujesz mnieMasz fajny styl i figurkę (yeah)Że marzę wciąż o tobie i wciąż o tobie śnieTak wiem, tak wiem, na miłość nie ma mocnychWięc pozwól mi kochanie, że dziś przesmyknę cięBędzie relaksowo, będzie odlotowo, będzie nam zielonoBędzie tak jak chceszref.Dziś jestem z tobą, tak pragnę twoich ustCzuję się jak w niebie (x4)
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Stachursky: Jak w niebie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Stachursky: Jak w niebie

Skomentuj tekst

Stachursky: Jak w niebie

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (27 listopada 2012, 20:20)
Re: Stachursky - Jak w niebie
to jest zaje!!!!

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • dziś jestem z tobą tekst
 • stachursky dziś jestem z tobą tekst
 • dziś jestem z tobą
 • stachursky czuje sie jak w niebie
 • jak w niebie tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jak w niebie - Stachursky, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jak w niebie - Stachursky. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Stachursky.