Stan Borys: Spacer dziką plażą

Tekst piosenki

Stan Borys

Teksty: 13 Tłumaczenia: 0 Wideo: 10
Profil artysty

Tekst piosenki

Stan Borys: Spacer dziką plażą

La, la, la, la... Plaża, dzika plaża, morze dookoła... Z wysokiego brzegu wieczór mewy woła... Twarz przy twarzy, dłonie w dłoniach... Przytuleni, zamyśleni, zakochani idą brzegiem ku jesieni. La, la, la, la... Jeszcze nie tak dawno szedłem tędy z tobą, wiatr nas szumem fali jak ramieniem objął. Twarz przy twarzy, dłonie w dłoniach... W blasku słońca, roześmiany razem z tobą szedłem plażą zakochany La, la, la, la... Plaża, dzika plaża dzisiaj nas nie słyszy. Już nie moje imię w mokrym piasku pisze... Twarz przy twarzy, dłonie w dłoniach... Wspominamy, rozmyślamy, dziś dalecy, chociaż wczoraj zakochani. La, la, la, la...
Autor tekstu: Stan Borys
Data dodania: 2011-02-22
PDF Edytuj

Tłumaczenie piosenki

Stan Borys: Spacer dziką plażą

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Stan Borys: Spacer dziką plażą

Skomentuj tekst

Stan Borys: Spacer dziką plażą

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • słońce plaza morxe dookola
 • plaża dzika plaża słońce dookoła
 • piosenka staba borysa ... morze dookola z wysokiego brzegu wieczor mewy wola
 • morze dokoła, z wysokiego brzegu wieczór woła - tekst piosenki
 • stan borys"....,morze dookola"

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Spacer dziką plażą - Stan Borys, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Spacer dziką plażą - Stan Borys. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Stan Borys.