Stare Dobre Małżeństwo: Rozliczysz mnie Panie

Tekst piosenki

Brak wideo

Stare Dobre Małżeństwo

Teksty: 285 Tłumaczenia: 0 Wideo: 32

Tekst piosenki

Stare Dobre Małżeństwo: Rozliczysz mnie Panie

Ze słabości mojej rozliczysz mnie paniez błądzeń moich i tych dróg na skrótybuty niosły same nie trzymały mnienawet szalone sznurówkiz wszystkich grzechów rozliczysz mnie paniena wieki wieków amenz małości mojej rozliczysz mnie panieże cieszyłem się nad trawy pochylony piórkiemi że chciałem czasem nad ranemzłowić w wiersz wypuszczoną przez ciebie jaskółkęz wszystkich grzechów rozliczysz mnie paniena wieki wieków ameni z kielicha rozliczysz mnie paniez tych dymiących jasną piana kuflikiedy w głowie mej kilka było planeta ja chciałem to przed toba ukryćz wszystkich grzechów rozliczysz mnie paniena wieki wieków amen
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Stare Dobre Małżeństwo: Rozliczysz mnie Panie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Stare Dobre Małżeństwo: Rozliczysz mnie Panie

Skomentuj tekst

Stare Dobre Małżeństwo: Rozliczysz mnie Panie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Rozliczysz mnie Panie - Stare Dobre Małżeństwo, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Rozliczysz mnie Panie - Stare Dobre Małżeństwo. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Stare Dobre Małżeństwo.