Static-X: Head

Tekst piosenki

Brak wideo

Static-X

Teksty: 80 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Static-X: Head

You enveloped in your you enveloped in your you enveloped in your you enveloped in your head justify it in your justify it in your justify it in your justify it in your head head to frightening ends i said i know what i've got to do see the savage in me see the savage in me see the savage in me see the savage in my head you claim to be i'm all you claim to be i'm all you claim to be i'm all you claim to be i'm head i'm old i'm wasted i've come full circle
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Static-X: Head

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Static-X: Head

Skomentuj tekst

Static-X: Head

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Ten sam ja Krystian Ochman
  „zmieniam się co chwile na lepsze nikt nie widzi tego jak ja chcieli bym był taki sam jak częściej kiedy się skończy ta walka? cały czas coś w głowie cały czas mrok w głowie cały czas to się ”
 • 911 Ronnie Ferrari
  „Halo 911 Dziewczęta chcą mieć fun Drinki ekstazy gram Wpadają niunie w tan Halo 911 Dziewczęta chcą mieć fun Drinki ekstazy gram Wpadają niunie w tan Odbieram telefon Mówi do mnie że jest”
 • Kokaina Tymek
  „Kokaina, nogi swe rozchyla miasto, jak kokaina Kokaina, nogi swe rozchyla miasto, jak kokaina Kokaina, Kokaina, Kokaina, Kokaina miasto, jak kokaina Kokaina, miasto, jak kokaina wciąga jak ko”
 • Ciebie będę mieć Defis
  „nic nie działa na mnie tak jak twoje oczy chcę tylko ciebie mieć! -- Data premiery utworu Defis 'Ciebie będę mieć' została ustalona na 5 lipca 2021 roku. ”
 • Fotograf Brok Organek
  „jestem fotograf mówią mi Brok oprócz nagana mam niezły wzrok może i widzę i ciut jakby więcej może to prawda gdy patrze na ręce to wiem potrafię ocalić tak wiele trzeba tylko ocalić kamerę ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Head - Static-X, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Head - Static-X. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Static-X.