Strachy Na Lachy: BTW (Mamy tylko siebie)

Tekst piosenki

Brak wideo

Strachy Na Lachy

Teksty: 80 Tłumaczenia: 1 Wideo: 28

Tekst piosenki

Strachy Na Lachy: BTW (Mamy tylko siebie)

Mamy tylko siebie wielką mamy mocCiała nasze diabłom zaprzedaneMamy tylko siebie wielką mamy mocŚwięty bałagan i błogosławiony zamętMamy tylko siebie wielką mamy mocCzasami starczy tylko splunąć na szczęścieSpojrzymy sobie w oczy będziemy wiedzieć więcejJa to w sobie zapominam czasemCzasem w sobie zapominam żeJa to w sobie zapominam czasemCzasem w sobie zapominam żeA wtedyPrzed tobą wtedy stanę sam na rekachI jeden Bóg To WieMamy tylko siebie wielką mamy mocTo jest nasz spisek i nasza sekretna zmowaMamy tylko siebie wielką mamy mocDwa nie wysłane listy trzy nie napisane słowaMamy tylko siebie wielką mamy mocStrachom i lachom i na przekór wrogomJesteśmy tu sufitem jesteśmy tu podłogąJa to w sobie zapominam czasemCzasem w sobie zapominam żeJa to w sobie zapominam czasemCzasem w sobie zapominam żeA wtedyPrzed tobą wtedy stanę sam na rekachI jeden Bóg To WieBóg to jeden wie Jeden Bóg to wieJeden Bóg to wie to nie jest wszystko jednoBóg to jeden wie mnie nie jest wszystko jedno
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Strachy Na Lachy: BTW (Mamy tylko siebie)

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Strachy Na Lachy: BTW (Mamy tylko siebie)

Skomentuj tekst

Strachy Na Lachy: BTW (Mamy tylko siebie)

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „Czuje do mnie pociąg To nie PKP za mnie da się pociąć Albo strzelić w łeb Thc znowu palimy na stres Nie robi koleżanek moich Rucha tylko mnie Mokre majtki Netflix, blanty Jestem grzeczna g”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • btw strachy na lachy
 • strachy+na+lachy+btw+mamy+tylko+siebie+tekst+++
 • strachy na lachy mamy tylko siebie tekst
 • btw strachy tekst
 • stracy na lachy btw tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki BTW (Mamy tylko siebie) - Strachy Na Lachy, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu BTW (Mamy tylko siebie) - Strachy Na Lachy. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Strachy Na Lachy.