Strachy Na Lachy: Nim wstanie dzie

Tekst piosenki

Brak wideo

Strachy Na Lachy

Teksty: 79 Tłumaczenia: 1 Wideo: 27

Tekst piosenki

Strachy Na Lachy: Nim wstanie dzie

Ze świata czterech stron,z jarzębinowych dróg,gdzie las spalony,wiatr zmęczony,noc i front,gdzie nie zebrany plon,gdzie poczerniały głóg,wstaje dzień.Słońce przytuli nas do swych rąk. I spójrz: ziemia aż ciężka od krwi,znowu urodzi nam zboża łan,złoty kurz.Przyjmą kobiety nas pod swój dach.I spójrz: będą śmiać się przez łzy.Znowu do tańca ktoś zagra nam.Może już za dzień, za dwa,za noc, za trzy, choć nie dziś. Chleby upieką się w piecach nam.I spójrz: tam gdzie tylko był dym,kwiatem zabliźni się wojny ślad,barwą róż.Dzieci urodzą się nowe nam.I spójrz: będą śmiać się, że myznów wspominamy ten podły czas,porę burz.Za dzień, za dwa,za noc, za trzy, choć nie dziś,za noc, za dzień,doczekasz się,wstanie świt.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Strachy Na Lachy: Nim wstanie dzie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Strachy Na Lachy: Nim wstanie dzie

Skomentuj tekst

Strachy Na Lachy: Nim wstanie dzie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Ej stop! Alicja Szemplińska
  „TO miał być dobry rok Na wielką wodę skok Przez palce uciekł, choć Ja miałam być już daleko stad Z głośnika mówi ktoś Kolejny odwołany lot Podręczny bagaż trosk Wystarczy już, zostawię go Co”
 • Story of My Dream Riverside
  „So i wrote a lyrics 10 years ago But livin’ in the past the decade has gone the world is upside down and the rest is flattered by reptilians swords the river is the same even it you go again”
 • Dla niej Chada
  „To jest Chada Chada To jest Chada Chada to jest mój dowód tej miłości na zabój dla ciebie, skarbie, dziś Chada do podkładu tego układu nie ma prawa nikt zniszczyć nie ma dnia by, nie dziękow”
 • Potrzeba Skał (ft. Król) Rosalie.
  „to wyrzucasz wciąż bumerangi słów do minionych dni do straconych dni choć nas niesie wiatr ciągle patrzysz wstecz powracać tam gdzie sparzyłeś się gdy chce wziąć się w garść to mi lecisz z ”
 • Bezsensownie (feat. Przyłu) Zalia
  „Już siły brak przez palce leci czas natrętny zimny żal do ciebie zbyt dużo barw a w sercu czaka pan i pełno dobrych gwiazd jaśnieje Podnoszę wzrok Bo po co zwlekać Dawno zamknęłam tamten eta”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • dzieci urodzą się nowe nam tekst
 • nim wstanie dzien strachy na lachy tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nim wstanie dzie - Strachy Na Lachy, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nim wstanie dzie - Strachy Na Lachy. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Strachy Na Lachy.